BŘE
Přestup - Petr Kuncl

V zimním přestupním termínu se nám podařilo uskutečnit velice zajímavý přestup - Petr Kuncl z Katovic se stal členem našeho kádru.

Petr má za sebou bohatou kariéru, kdy působil i v divizních Strakonicích. Jako kapitán dotáhl tým Katovic k postupu do krajského přeboru a byl součástí týmu, který do krajského přeboru v Katovicích postoupil i před 2 roky (jenom pro dokreslení situace, kapitánem týmu byl v tu dobu v Katovicích náš útočník Pavel Krejsa). Takže máme nyní v kádru 2 nejúspěšnější kapitány Katovic posledního desetiletí.

Petr je typickým krajním hráčem, kdy se dokáže postarat prakticky o celou lajnu jak směrem dopředu, tak i dozadu. Nejraději nastupuje na pravém obránci, ale nedělá mu problém ani levý obránce či krajní záložník. I ve svém věku si udržuje skvělou fyzickou kondici, což dokazuje v každém zápase i tréninku. Svou tvrdostí znepříjemní každému útočníkovi pobyt v jeho prostoru (což už měli šanci pocítit i jeho spoluhráči na tréninku). Petr je zkrátka nesmlouvavý obránce, kterého je lepší mít na své straně.

Věříme, že Petr u nás bude pokračovat ve své úspěšné kariéře a zažijeme společně ještě hodně úspěchů. Petře, přejeme ti hodně zdraví a těšíme se na tvé výkony na hřišti.