BŘE
Začíná boj o titul

V sobotu jsme generálkou udělali tečku za zimní přípravou. Nyní už máme před sebou jarní boj o titul okresního šampiona a bude to skutečně souboj o každý bod, protože na podzim s námi nikdo příliš nepočítal, ale nyní se na nás bude chtít každý vytáhnout.

Zimní přípravu jsme začali v průběhu února, následovalo úspěšné soustředění v Soběšicích a dvě přípravná utkání (Štěken 8:1 a Sousedovice 3:2). Oba zápasy nám ukázaly spoustu pozitivního i řadu nedostatků, na kterých musíme ještě zapracovat. Důležité pro jarní část sezóny bude, aby tým vydržel zdravý a dařilo se více trénovat. Protože právě síla v druhé polovině zápasu často rozhodovala v podzimní části o výsledku. A v této fázi zápasů jsme obvykle soupeře poráželi.

Složení týmu se přes zimní přestávku příliš nezměnilo. Přišel pouze Petr Kuncl z Katovic, jinak zůstává kádr beze změn.

První jarní zápas přivítáme na svém hřišti Malenice, které jsme na podzim porazili 3:1 (Sadlak, Krejsa, Čech J.). Malenice jsou aktuálně uprostřed tabulky s bilancí 5 výher, 3 remíz a 5 porážek se skóre 38:25.

Zápas začíná v sobotu 25. 3. 2017 od 15:00 a řídit ho budou Hoch Karel, Bernas Jiří a Boukalík Michal.

Těšíme se na vaši podporu. Pivo i klobásy budou připraveny.

Soupiska:

Brankáři: Michal Přech, Tomáš Prokopec

Obránci: Petr Kuncl, Ondřej Martínek, Marek Martínek, Petr Hovorka, Vladimír Turek

Záložníci: Libor Čech, Josef Čech, Martin Kořán, Radek Frčka, Vladimír Vaněk, Jaroslav Mára, Jakub Bízek

Útočníci: Pavel Bláha, Pavel Krejsa, Milan Řehoř, Patrik Řehoř, Ondřej Sadlak