KVĚ
Bilancování sezóny - bez statistik

Úspěšná sezóna je téměř za námi. Podařilo se nám vyhrát okresní přebor (v podobném duchu, jako se to podařilo v seriálu – podívejte se na video). Zbývají nám poslední 3 zápasy.

A jak je obvyklé, ke konci sezóny patří bilancování. A protože obrázek vydá za 1.000 slov, připravili jsme pro vás následující. Souhrn sezóny.

Naši brankáři

Je trošku raritou, že se nám v týmu za sezónu vystřídali 4 brankáři, ale pracovní povinnosti, zranění, nemoci a rodiny prostě vždy fotbalu neustoupili.

Ale 4 gólmani za sezonu nejsou nic proti tomu, jak se v brance Bavorova vystřídali 3 gólmani během našeho jediného zápasu.

Cizí brankáři

Naši ofenzivní sílu se snažili soupeřovi gólmani zastavovat někdy až neskutečnými zákroky. Obvykle jim to ale stejně nebylo nic platné.

Tvrdost a obětavost

Žádný tým neudělá titul bez velké dávky odvahy a sebeobětování. A my prostě víme, že fotbal bolí.

Hra s rozmyslem

Důležité je ale při fotbale také používat hlavu a každou akci pořádně promyslet. Nikam nespěchat a v klidu se rozhodnout, co přesně uděláte.

A pak do toho jít naplno a po hlavě.

Fotbal nás baví

Fotbal není jenom pot, dřina a souboje. Ale měl by být hlavně zábava. A nás to rozhodně baví.

Občas to bylo s údivem

Občas jsme se opravdu divili, co se na hřišti děje.

Občas se divili i soupeři, když jsme měli dobrý den.

A nemohli se na to dívat.

Důležité je se nevzdávat

Pro úspěch týmu bylo důležité se nevzdávat. A my se nevzdáváme. Tedy jenom občas.

Fanoušci - bez nich by to nešlo

Důležitou součástí naší hry jsou i fanoušci. Často se ale stávalo, že to byli spíše rodinní příslušníci a kamarádi či spolužáci, kdo nás podporoval.

Kunu přišli podpořit spolužáci

Líbu zase podporovali především spolužačky

Budoucnost našeho týmu

Je potřeba si uvědomit, že pomalu stárneme, a jelikož nemáme mládež, musíme si ji sami zařídit. Asi to ještě chvilku potrvá, ale už jsme na tom začali všichni poctivě pracovat. (trošku nám to kazí velký počet holčiček, ale snad se to zlepší).

Ale hlavně je potřeba si každý úspěch pořádně užít

Děkujeme vám za podporu a těšíme se na příští sezónu

Za kvalitní fotografickou práci a podklady děkujeme paní Martínkové.