ČER
Statistika nuda je ...

Je po sezóně a to je ideální čas na bilancování. Podívejte se na pár zajímavých čísel k právě skončenému ročníku:

Týmové statistiky

Celkem jsme získali 62 bodů při skóre 78:18 (18 výher, 8 remíz a žádná porážka). Soutěž jsme vyhráli s náskokem 16 bodů na druhé Střelské Hoštice.

Jaro vs. podzim

Na jaře i na podzim máme vzácně shodnou bilanci 31 bodů (9 výher a 4 remízy). Skóre máme však odlišné – na podzim 36:6, kdy naše obrana byla takřka neprostupná a na jaře 42:12, kdy jsme přidali v ofenzívě, ale s tím byla spojená i okénka v obraně.

Útok vs. obrana

I přes o něco horší jarní část v obranné fázi jsme měli v soutěži suverénně nejlepší obranu (celkem 18 obdržených gólů – za námi s velkým odstupem Hoštice s 34, Bavorov 41 a Malenice 43) a druhý nejlepší útok 78 gólů (první Malenice 92 gólů, Blatná B také 78, Hoštice 64). Na našich 78 gólech se podílelo 15 hráčů (Krejsa 26, Hovorka 14, Vaněk 8, Frčka 5, Mára 5).

13x za sezónu naše obrana včele s našimi brankáři udržela čisté konto, podělili se o něj všichni 4 naši golmani (Přech 6x, Prokopec 4x, Kůra 2x, Houska 1x).

Doma vs. venku

Doma jsme byli suverénní a právě díky domácím zápasům jsme si dokázali vytvořit dostatečný náskok. Domácí statistika 12 výher a pouhé 1 remízy bez porážky nás vystřelila o soutěž výš. Skóre 41:4 také vypovídá o všem.

Na venkovních zápasech už jsme tak suverénní nebyli. Stále jsme dokázali obsadit první příčku, ale statistika 6 výher a 7 remíz už tak lichotivá není – skóre 37:14 pak jasně ukazuje, že na venkovních zápasech musíme do budoucna zapracovat a být v nich obezřetnější směrem dozadu, protože vstřelit branky se nám daří, ale získat výhru je složitější.

Skóre zápasů

V každém!!! našem zápase se nám podařilo skórovat. Náš nejčastější výsledek je trošku překvapivě skóre 1:1 (5x) následují výhry 2:0, 3:0 a 3:1 (vždy 3x). Další četnost výsledků níže.

Góly podle minut

Statistika vstřelených a obdržených branek nám říká, že jsme v útoku byli úspěšnější spíše v první půli než ve druhé, kdežto obdržené branky jsme rozložili přesně na půl do obou poločasů (9:9). Nejsilnější jsme v prvních 15 minutách zápasů, kdy jsme vstřelili téměř 1/4 všech našich branek.