SRP
Představení další letní posily

Dalším hráčem, kterého se nám podařilo v létě přivést je Jiří Prokeš. Jirka začínal s fotbalem ve Štekni, odkud k nám, po určitých peripetiích, přes Volyni přestoupil. Nebyla to vůbec lehká jednání a my jsme rádi, že jsme se nakonec s Volyní dohodli.

Jirka je mladý tvořivý hráč, který nám rozhodně pomůže v kombinaci. Má vynikající kopací techniku, což potvrdil nejenom v přípravě, ale už i v mistrovském zápase, když trestný kop posadil přímo na hlavu našemu střelci.

Jirka má výborný fyzický fond, což dokládá na každém tréninku i zápase. Nastupovat může na všech místech v záloze či v útoku. Nejvíce mu ale sedí tvořivý střední záložník nebo křídlo.

Přejeme ti Jirko, ať se ti v našem klubu líbí a rozvíjíš u nás dál svůj talent a kariéru.

Ať se nám společně daří.