find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
23.
SRP
A třetí letní posilou našeho klubu se stává ...

Víte, co má společného naše nová posila a Thibaut Courtois?

Oběma seděl na lavičce Petr Čech.

A teď už k představení naší nové posily. Minulý týden se nám podařilo dotáhnout přestup Daniela Hadraby.

Jde o univerzálního hráče, který za svou kariéru vystřídal 16 klubů. Je to skutečný fotbalový cestovatel. Dan fotbalově vyrůstal ve Volyni, pak se posunul do dorostu Viktorie Plzeň (kde mu při zápase mladšího dorostu Viktorky seděl na lávce i Petr Čech, který měl za sebou odchytaný zápas staršího dorostu). V mužích pak poprvé Dan nastoupil v I.B třídě za náš klub v roce 2001.

Pak jeho cesta pokračovala přes Strakonice, Osek, Písek až do Bohemians (Střížkov) a zase zpět přes Kladruby, Katovice, Klatovy, Horažďovice a Neratovice opět do Cehnic. V letech 2008 pak při svém pobytu v Anglii hrál Dan za místní Hempnal FC, který v tu dobu hrál 14. nejvyšší anglickou soutěž (pro zajímavost – v Anglii mají 22 úrovní fotbalových soutěží a cca 41 tisíc samostatných klubů).

Daniel původně začínal jako brankář a postupně se přesunul do útoku. Poslední roky pak strávil na pravém obránci. Uvidíme, jaký post mu bude v našem klubu nejvíce svědčit.

Danovi pracovní a rodinné povinnosti v Neratovicích ho nepředurčují k tomu, aby byl na každém našem zápase, ale i vzhledem k jeho rodinným kořenům na jihu Čech doufáme, že nám pomůže v co možná největším počtu utkání. Jeho zkušenosti se nám určitě budou hodit.