find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
15.
SRP
Příprava se vydařila

Celá příprava na letošní sezónu se vede v pohodovém duchu. Vysoká účast na trénincích, výsledkově úspěšné zápasy, krásně zelené hřiště (což není v těchto klimatických časech a  v našem areálu samozřejmostí) a celková pohoda v týmu nám dává do podzimní sezóny velké naděje. Viděli jsme loni, co se na jaře může dít, takže každý bod, který uhrajeme na podzim, bude mít dvojnásobnou váhu.

V přípravě jsme absolvovali 3 utkání.

První proti okresnímu soupeři z Poříčí, které od nás dostalo 8 gólů, a moc toho hráči tohoto týmu nepředvedli. V předloňské sezóně nám v soutěži byli výraznějším protivníkem. Dařila se nám kombinace, byli jsme důrazní a celkem v pohodě vyhráli.

Druhý zápas jsme odehráli také proti okresní Štěkni, kdy zápas skončil 4:3. Nejprve jsme prohrávali, pak otočili na 4:1 a v závěru jsme si nechali dát dvě zbytečné branky, které zkreslují jinak celkem povedený zápas z naší strany.

Poslední, třetí přípravný zápas jsme hráli v Božeticích, což je účastník také I.B třídy, ale jiné skupiny. Početný tým domácích, kteří měli plnou lavičku, jsme dokázali porazit 5:3, kdy jsme rozhodli v závěru zápasu i přes to, že náš tým měl pouze 1 náhradníka. V čase dovolených jsme nebyli úplně kompletní. Ale zápas měl šťávu, naši hráči měli zápal do hry a spousta šancí zůstala ještě nevyužita. Vyzkoušeli jsme si náš systém, který určitě ponese ovoce, pokud se ho budeme všichni držet.

V přípravě jsme vyzkoušeli nové herní varianty a doufáme, že se nám spolupráci především v záložní formaci osvědčí. Důležité pro nadcházející sezónu bylo udržení stávajícího kádru, kde především Hovorka měl několik nabídek, které ale naštěstí pro nás, odmítl.

Ohledně odchodů jsme slabší o Martina Kořána, který ukončil aktivní činnost a brankáře Nováka, který u nás nechtěl pokračovat a dal přednost Vodňanům. Oslabení je i zranění Petra Pletky, který má problémy s kolenem.

Naopak do ofenzívy jsme získali Míru Nedvěda, který již v našem klubu velice úspěšně působil a střílel gól za gólem. Doufáme, že až se dostane do své bývalé formy po zranění, tak bude opět tahounem našeho útoku. Navíc se do přípravy zapojili i strakoničtí hokejisté, především Bednařík se Šebestou, kteří přináší velký důraz, rychlost a obětavost do našeho výkonu. Doufáme, že dokážeme najít společnou řeč s jejich hokejovým trenérem a alespoň v začátku fotbalové sezóny, než se rozběhne ta hokejová, nám kluci pomůžou.

Začínáme už tuto sobotu 18.8.2018 od 13:30 v Dražejově.