find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
18.
BŘE
V generálce jsme porazili Sousedovice

K druhému přípravnému utkání a zároveň generálce na jarní sezónu k nám přijely ambiciózní Sousedovice, které hrají I. B třídu. Očekávali jsme těžký zápas.

Počasí příliš fotbalu nepřálo, jelikož prakticky celý zápas foukal nepříjemný vítr, který trošku komplikoval hru, ale náš tým se s tím dokázal vypořádat.

K druhému přípravnému utkání a zároveň generálce na jarní sezónu k nám přijely ambiciózní Sousedovice, které hrají I. B třídu. Očekávali jsme těžký zápas.

Počasí příliš fotbalu nepřálo, jelikož prakticky celý zápas foukal nepříjemný vítr, který trošku komplikoval hru, ale náš tým se s tím dokázal vypořádat.

Už od první minuty jsme se tlačili dopředu, napadali rozehrávku soupeře a dařilo se nám získávat odražené balóny. Na místě ofenzivního záložníka nastoupil opět Mára, ale tentokrát mladší, tedy náš kmenový hráč Jarda Mára. A bylo to od trenéra dobré rozhodnutí. Mary hýřil aktivitou a rozdával přihrávky do stran. Tím jsme se dostávali k naší nátlakové hře při centrech do vápna.  

Sice jsme hned z kraje zápasu zazmatkovali v rozehrávce a soupeř nás potrestal – 0:1, ale to nás nepoložilo. Po pár minutách napřáhl těsně za polovinou Kuncl a poslal do vápna hostí výstavní centr, na který si naběhl Krejsa a hlavou přehodil brankáře – 1:1. Dál jsme se tlačili dopředu a snažili jsme se o častou střelbu. Dařilo se nám v kombinaci a po vybojovaném míči ve středu hřiště zafungovala spolupráce útočníků a Krejsa poslal do vápna Milana Řehoře, který svou levačkou nedal gólmanovi hostí šanci - 2:1. Do konce poločasu jsme měli ještě 2 dobré šance, ale nepodařilo se nám skórovat.

Druhý poločas začal mírným náporem Sousedovic, ale do vyložené šance se nedostávali. Hru stále komplikoval silný vítr. Kombinačně už se nám tolik nedařilo, přesto ze standardní situace, kterou zahrával Milan Řehoř, Krejsa hlavičkoval a Hovorka dostal míč do sítě - 3:1. Zápas pomalou plynul ke svému konci, Sousedovice se do šancí nedostávali, u nás stojí za zmínku únik Milana Řehoře, který šel sám na branku, ale svou slabší pravou nohou brankáře nepřekvapil, takže se skóre neměnilo. Jinak to od nás v druhé půli nebyl příliš pohledný fotbal.

Sousedovice následně zahrávali několik standardních situací a jedna se nám stala osudnou, první střelu sice náš brankář vyrazil, první dorážka se neujala, ale druhá už ano, a Sousedovice snížili na 3:2. Do konce zápasu se už nic zásadního nestalo, tak jsme si připsali skalp dalšího krajského soupeře z I. B. Uvidíme, jestli nás tyto výkony povzbudí do další práce a zúročíme toto sebevědomí i v mistrovských zápasech.

Začínáme už příští sobotu doma s Malenicemi a rádi bychom začali vítězně. Tak nás přijďte povzbudit. Určitě se nebudete nudit.

 

Sestava:

Přech – Kuncl, Hovorka, Martínek O., Martínek M. – Kořán, Frčka, Mára, Čech L. – Krejsa, Řehoř M.

Střídali: Čech J., Řehoř P.