find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
ZÁŘ
Ani druhý domácí zápas vítězství nepřinesl

Ke druhému domácímu zápasu jsme nastoupili proti Vacovu. Očekávali jsme náročný fotbal, ale věřili jsme, že konečně na svém hřišti potvrdíme své kvality a získáme 3 body.

Začátek zápasu nám vyšel, byli jsme aktivní, získávali jsme odražené míče a měli jsme zápas pod kontrolou. Hosté ale také dokázali na naši aktivitu odpovědět a především individuální technikou hráčů nám dělali potíže.

V 5.minutě po jednom takovém vystoupení připravil hostující ofenzivní záložník jednoduchou příležitost pro svého útočníka, který přehodil našeho brankáře a hned z kraje zápasu jsme prohrávali.

My jsme dokázali zareagovat v 15.minutě, kdy Ondřej Martínek nezištně změnil rozehrávku od brány přímo na Miklase, ten se prosadil na lajně a krásným centrem do vápna našel Krejsu, který hlavou srovnal na 1:1.

Následovala pasáž, kdy oba týmy měli šance a střely, ale nic zásadního se nekonalo. Bohužel ve 25.minutě jsme opět udělali několik individuálních chyb a hostující hráč nikým nehlídán přeloboval našeho brankáře z hranice vápna.

Naše chvíle přišla ve 35.minutě, kdy jsme zahrávali standardní situaci a Marek Martínek přihrál Miklasovi do vápna, který chytrou střelou podél hostujícího brankáře srovnal skóre 2:2. S tímto výsledkem se šlo i do kabin. Zápas v této fázi připomínal spíše boj než fotbal a některé zákroky na obou stranách byly velmi důrazné, ale vždy v souboji o míč.

Druhý poločas pro nás začal skvěle. Libor Čech našel nabíhajícího Krejsu, ten centrem ze strany vybídl ke skórování Herziga, který hlavou překonal hostujícího brankáře. Poprvé v zápase jsme tedy vedli (3:2). V následující pasáži zápasu jsme se soustředili na defenzívu, abychom už žádnou branku neobdrželi. Postupně jsme byly nuceni k několika střídáním a celý herní systém už nebyl tak kompaktní, jak bychom si všichni přáli.

Vše vyvrcholilo 85.minutou, kdy hosté zahrávali standardní situaci, míč se odrazil od našeho ležícího hráče, odkop skončil odražením míče zpět a to přímo na hlavu hostujícího hráče, který odkrytou bránu bez problémů trefil. Na konci zápasu se ještě velmi negativně předvedl hostující brankář, který prošlápl našeho kapitána mimo souboj o míč. Tato nechutnost na hřiště rozhodně nepatří. I hostující hráči pochopili, že to byl zkrat, za který měl následovat trest, ale rozhodčí asi neměl na tento zákeřný zákrok dobrý výhled .

Skóre 3:3 nás stále drží na na první místě v počtu vstřelených i obdržených branek. Naše zápasy zkrátka baví.

Cehnice – Vacov 3:3 (2:2) 15. Krejsa Pavel, 35. Miklas Jakub, 47. Herzig Tomáš

Přech – Čech L., Martínek O., Hovorka, Martínek M. – Miklas (44. Vaněk), Frčka (62. Mára), Kroupa (83. Kuric), Kováč (46. Prokeš) – Herzig (76. Hájek), Krejsa