find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
ZÁŘ
Další domácí kolaps

K sobotnímu zápasu k nám přijel soupeř ze Sousedovic, který měl stejně málo bodů jako my (4). Byl to tedy souboj ze spodních pater tabulky a tím pádem pro oba týmy velice důležitý.

Na začátku nás soupeř překvapil svou aktivitou a herním rozestavením. Hosté byli v pohybu, dařilo se jim vyhrávat osobní souboje a byli aktivnější. Do velkých šancí se sice nedostávali, ale měli herní převahu. My jsme byli daleko od protihráčů a dávali jsme jim příliš mnoho prostoru na kombinace.

Postupem času jsme se začali v nasazení hostům vyrovnávat. Ve 26. minutě byl na hranici velkého vápna sražen Kroupa a Krejsa prostřelil hostujícího brankáře. Díky tomuto gólu jsme se uklidnili a začali hrát trošku lepší fotbal. Bohužel za celý první poločas jsme vymysleli pouze 2 slušné akce po pravé straně přes Pepu Čecha. Jinak jsme se pouze honili za dlouhými míči a nepřesnými přihrávkami.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem udržet vedení a případně přidat nějakou branku z brejku nebo standardky. Bohužel hned v 46. minutě hosté sehráli rychlou akci a dostali se do zakončení. My jsme sice reklamovali teč a následný ofsajd, pomezní ale bohužel tuto skutečnost neviděl a my jsme museli situaci akceptovat.

V tu chvíli se ale náš výkon diametrálně změnil a hodně připomínal ustrašený začátek zápasu. Soupeř to vycítil a začal velmi zlobit. Vůbec jsme nestačili jeho aktivitě ani nasazení. Bylo otázkou času, kdy dostaneme další góly. Obrana sice pracovala spolehlivě, ale naše záložní řada soupeři vůbec nestačila. Snažili jsme se o standardky, ve kterých jsme byli i úspěšní, ale gólově jsme se neprosadili.

V 57. minutě pak po dlouhém nákopu jsme opět pouze přihlíželi a neabsolvovali první souboj o míč a následně mohl pohodlně hostující hráč skórovat. My jsme měli několik závarů, kdy Herzig z dorážky střílel pouze do náruče gólmana. Následně při dobrém napadání vypíchl míč Kroupa před brankářem, ale bohužel z toho nic nedokázal vytěžit a hostující brankář svou chybu napravil. V 74. minutě jsme pak zahrávali standardní situaci, ale z rychlého brejku do naší otevřené obrany nás soupeř potrestal třetím gólem.

Následně o minutu později byl po šarvátce vyloučen hostující brankář, ale ani náhradníka z pole jsme nedokázali pořádně prověřit. Herzig měl šanci ze strany, ale přestřelil. Krejsa nedokázal zpracovat hezkou přihrávku za obranu. V 86.minutě navíc po faulu na Krejsu kopal Hovorka penaltu, ale bohužel minul hostující bránu a ani korekci ve skóre se nám nepodařilo udělat. Završil tak náš zmar v tomto zápase, který jsme si prohráli vlastní laxnostní a neochotou bojovat o každý míč.

Musíme se rychle oklepat a začít sbírat body, protože takhle jsme se velmi přiblížili sestupovým příčkám, kam rozhodně s naším kádrem nepatříme.

Cehnice – Sousedovice 1:3 (1:0) 26. Krejsa Pavel

Vosecký – Martínek O., Hovorka, Frčka, Martínek M. – Čech J., Prokeš (82. Sadlak), Kroupa, Kováč (70. Kuric) – Krejsa, Herzig