find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
ŘÍJ
Koncert Patrika Šebesty

Sobotní zápas byl pro nás velkou prověrkou. Do cesty se nám postavil ve formě hrající Husinec a my jsme už nutně potřebovali na domácím hřišti zvítězit. A od začátku zápasu to bylo také vidět na našem nasazení a zaujetí pro hru.

Velký den navíc prožil Patrik Šebesta, který nastoupil teprve k druhému zápasu a zase byl velmi vidět. Začali jsme aktivní hrou, snažili se o hru po zemi a dařilo se nám držet balón. Pěknou akci v 18.minutě Hovorky dorazil do brány Šebesta a vedli jsme 1:0. Další gól přidal Patrik Šebesta po samostatné akci, kdy si vybojoval míč a hezkým obloučkem přehodil hostujícího brankáře a čistý hatrik dokončil už v 36.minutě, kdy se opět po samostatné průniku prosadil velmi povedenou střelou k tyči. A bylo to. Poločas 3:0 a pro nás to vypadalo na snadný zápas.

Do druhé půle jsme ale nastoupili trošku laxněji a soupeř z povedené střely snížil už v 48.minutě. Ale naštěstí měl Patrik Šebesta skvělý den a hned v 54.minutě přidal po centru svůj čtvrtý gól a opět nám vrátil sebedůvěru.

Tou mohla otřást 70.minuta, kdy byla proti nám nařízená penalta, ale náš brankář ji bravurně zneškodnil a tím uťal veškeré snahy hostů o to se zápasem něco udělat.

Poslední minuty už se jenom dohrávali, protože všem bylo jasno, že tento zápas je rozhodnutý.

Cehnice – Husinec 4:1 (3:0) 18. Šebesta Patrik, 32. Šebesta Patrik, 36. Šebesta Patrik, 54. Šebesta Patrik

Prokeš Jiří st. – Čech L., Martínek O. (59. Krejsa), Frčka, Martínek M. – Mára (46. Čech J.), Prokeš Jiří ml., Vaněk (84. Sadlak), Kováč – Hovorka, Šebesta