find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
DUB
První jarní zápas a první výhra

K prvnímu jarnímu zápasu k nám přijel tým Prachatic C. Jde o směs týmů Prachatic, Lažišť a Záblatí. Nikdy nevíme, kdo dorazí a o to důležitější je se na zápas vždy dobře připravit.

Snažili jsme se hrát jednoduchý fotbal, který vyústil i v náš první gól. Marek Martínek vhodil dlouhý aut, Krejsa ho prodloužil a nikým nekrytý Miklas vstřelil ve 29. minutě náš první jarní gól. Následovala neurovnaná pasáž, kdy jsme měli sice více ze hry, ale branky nepřicházeli. Šebesta se dostával díky své rychlosti do zajímavých pozic, ale buď nestihl zakončit, nebo byl v zakončení nepřesný a minul. Za zmínku pak ještě stojí parádní rána Marka Martínka z 35 metrů, která ale skončila pouze na břevně hostujícího brankáře.

Do druhé půle jsme vstoupili laxně a hned ne 49. minutě jsme udělali zbytečnou penaltu, kterou hosté proměnili. Ale za 2 minuty jsme opět vedli, protože po centru ze strany hosté zablokovali opakovanou střelu Krejsy a míč se dostal k Miklasovi, který s přispěním teče hostujícího obránce podruhé překonal brankáře 2:1. Za dalších 5 minut byl ve vápně při centru faulován Krejsa a Hovorka bezpečně penaltu proměnil 3:1.

Zápas vypadal, že ho v klidu dohrajeme do konce, ale v 79. minutě poslal hostující obránce do vápna centr, který k překvapení všech skončil v naší síti. Posledních 10 minut tak bylo ještě velmi dramatických a o výsledek jsme se museli strachovat. Naštěstí jsme ho ubránili a připsali si první jarní výhru.

Cehnice – Prachatice „C“ 3:2 (1:0) 29. Miklas Jakub, 51. Miklas Jakub, 56. Hovorka Petr (pen.)

Přech – Čech L., Martínek O. (13. Kuric), Čech J., Martínek M. – Miklas (89. Vosecký), Sadlak, Hovorka, Kováč – Krejsa, Šebesta