find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
DUB
Sedlici jsme porazili 5:0

Za studeného počasí s občasným sněžením se odehrál náš druhý jarní domácí zápas proti Sedlici. Ta přijela s omladěným týmem a na hře to bylo znát. Od začátku zápasu jsme byli aktivnější, vytvářeli si šance a soupeře jsme přehrávali.

V 15. minutě přihrával Šebesta do vápna na Krejsu, který ale hlavou trefil pouze břevno. Další průnik Šebesty v 20. minutě do 5 obránců hostů vypadal nadějně, ale poslední obránce už dokázal našeho rychlého útočníka zastavit. O chvíli později Šebesta opět unikl obráncům, obešel na kraji vápna i brankáře a přihrával před prázdnou bránu Krejsovi, před ním však zakročil hostující stoper a trefil tyčku vlastní branky. Ve 32. minutě jsme se ale už gólu dočkali. Libor Čech vhodil aut na Miklase, který se jedním dotykem zbavil protihráče a z hranice vápna levačkou nedal hostujícímu brankáři šanci.

Druhá půle začala mírným tlakem hostů a několika skrumážemi, ale hned ve 47. minutě jsme dali na tuto aktivitu jasnou odpověď. Po akci z pravé strany přes Miklase jsme měli zajímavou příležitost, kterou jsme neproměnili, ale k míči se na hranici vápna dostal Štrobl, který našel ve vápně volného Krejsu, který obešel obránce a přes ležící brankáře zvýšil na 2:0.

Následovala pasáž několika našich zajímavých akcí a střel, ale od 65. minuty to byl opět koncert našeho mladíka Šebesty. Nejprve zakončil zajímavou akci, na jejímž začátku byl opět Miklasův ostrý centr, rána bez přípravy Štrobla, kterou hostující brankář jenom vyrazil před sebe a Šebesta svou rychlostí a důrazem dostal míč do brány 3:0. V 69. minutě opět Šebesta nevypustil souboj, předběhl hostujícího stopera a těsně před brankářem protlačil míč do brány 4:0. Hattrick náš útočník završil samostatnou akcí, kdy využil zaváhání hostujících hráčů a byl u míče opět dřív než hostující brankář a opět dostal míč za brankovou čáru.

Do konce zápasu se už nic moc zajímavého nestalo. Snad jenom to, že začalo nepříjemně sněžit. Ale to nám radost z velmi povedeného výsledku nevzalo. Další víkend hrajeme dokonce 2 zápasy – ve Vacově a odložený zápas v Bělčicích. Uvidíme, zda se nám podaří navázat na úvodní dvě domácí jarní výhry a přivezeme i z venkovních zápasů nějaké body.

Cehnice – Sedlice 5:0 (1:0) 32. Miklas Jakub, 47. Krejsa Pavel, 65. Šebesta Patrik, 69. Šebesta Patrik, 70. Šebesta Patrik

Přech – Čech L., Martínek O. (46. Sadlak), Frčka, Martínek M. (38. Štrobl) – Miklas (73. Havelec), Čech J., Hovorka, Kováč – Krejsa, Šebesta