find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
DUB
Prodloužený víkend a 2 těžké zápasy venku

Přes prodloužený velikonoční víkend jsme sehráli 2 velmi těžké venkovní zápasy ve Vacově a v Bělčicích.

První z nich ve Vacově nám příliš radosti nepřinesl. Začali jsme sice velmi dobře, Šebesta větral domácí obranu a při třetím průniku do vápna byl v 15.minutě faulován a byla z toho penalta. Tu bohužel Hovorka neproměnil. Domácím se v 21. minutě naskytla stejná příležitost a z penalty šli do vedení. Ve 35.minutě Šebesta opět utekl domácím a zastavili ho opět až faulem ve vápně. Penaltu zahrál tentokrát Krejsa a srovnal na 1:1. S tímto pro nás relativně příznivým výsledkem se šlo do kabin.

Bohužel hned ze začátku druhého poločasu jsme nedokázali odvrátit standardní situaci a z dorážky se domácí dostali do vedení 2:1. A hned o chvíli později zápas rozhodli třetím a čtvrtým gólem po akcích ze strany. Nepodařil se nám vstup do druhé půle a byli jsme všude pozdě. Nedařilo se nám držet míč a domácí po tlaku rozhodli.

Zápas se od 70.minuty už jenom dohrával, domácí útočili, my jsme se snažili je zaskočit nějakým protiútokem. Bohužel jsme ještě dostali zbytečné dva góly po nedůslednosti, ale to už byla jen formální část výsledku. My jsme ještě v poslední minutě předvedli pěknou akci, kdy Hovorka našel Štrobla, který skvěle hlavou poslal do úniku Šebestu, který svůj velmi povedený výkon podtrhl konečně i brankou. Snížil tak na 2:6 z našeho pohledu a tím prakticky zápas ukončil. Vacov se předvedl v plné síle a my jsme bohužel nedokázali zvládnout nástup do druhého poločasu.

Vacov – Cehnice 6:2 (1:1) 35. Krejsa Pavel (pen.), 90. Šebesta Patrik

Prokeš st. – Čech L., Hovorka, Frčka, Kováč (46. Kuric) – Štrobl, Prokeš (61. Bednařík), Kroupa (79. Havelec), Čech J. – Krejsa, Šebesta

Zápas v Bělčicích

Na velikonoční pondělí jsme vyrazili na odložený zápas do Bělčic. Zápas začal z naší strany velmi dobře, Šebesta po posunutí od Krejsy šel sám na bránu, ale bohužel přestřelil. Za dalších pár minut si Šebesta sám vypracoval šanci, ale opět nedokázal dostat míč do sítě a byl zablokovaný.

Dařilo se nám eliminovat rozehrávku domácích a ty se často uchylovali pouze k nepřesným nákopům, které naše obrana dokázala eliminovat. Ve 21. minutě pak Libor Čech vhodil aut přesně na Krejsu, který prodloužil míč přímo do brány domácích.

Bohužel vedení jsme dlouho neudrželi a ve 28. minutě po nenápadném centru ze strany jsme si srazili míč do vlastní brány. Do konce poločasu jsme drželi domácí na uzdě a zároveň Šebesta s Bednaříkem dělali domácí obraně velké potíže. Šebesta si vypracoval několik náznaků šancí, ale do vyloženého ohrožení branky se nedostal. Opět tedy skončil poločas 1:1, stejně jako ve Vacově. Nechtěli jsme ale opakovat průběh druhé půle a nastoupili jsme velmi motivovaní konečně po delší době v Bělčicích uhrát nějaký slušný výsledek.

To podpořil centr Libora Čecha v 50. minutě, který našel Hovorku a ten hlavou z bezprostřední blízkosti prostřelil domácího brankáře. Ale opět jsme vedení dlouho neudrželi a v 58. minutě jsme si opět sami srazili do branky centr domácích. Byla to smůla. Další průběh zápasu byl ze strany domácích velmi útočný a nátlakový. Byli jsme hodně v útlumu. Naštěstí si domácí hráči vytvářeli pouze tlak bez větších šancí. My jsme se snažili alespoň o rychlé brejky, kdy Šebesta opět větral domácí obránce a dělal jim velké potíže. Dostal se i ke 2 střelám, ale tentokrát nebyl úspěšný. Zápas tak skončil remízou a pro nás je to velmi slušný výsledek a podpora před dalšími zápasy.

Bělčice – Cehnice 2:2 (1:1) 21. Krejsa Pavel, 50. Hovorka Petr

Přech – Čech L., Hovorka, Frčka, Sadlak – Štrobl, Prokeš, Čech J., Krejsa, Bednařík (85. Kuric) - Šebesta