find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
KVĚ
Ze Sousedovic s porážkou

Zápas v Sousedovicích začal za velkého tlaku domácích. Sice si velké šance nepřipravovali, ale byli hodně na míči, hrálo se převážně na naší polovině a měli jsme problémy udržet balón na našich kopačkách. Přežili jsme tedy úvodních 15 minut a vypadalo to, že bychom také mohli začít domácí zlobit. Ale z nenápadného nákopu za naší obranu a nedůrazu našich hráčů se míč dostal do slušné pozice na vápno domácímu útočníkovi, který nabídkou nepohrdl a poslal domácí do vedení velmi pěknou střelou.

My jsme se do šancí dostávali velmi sporadicky, ale přesto po přihrávce od Krejsy šel Šebesta sám na domácího brankáře, ale bohužel nedokázal zakončit. Za dalších 10 minut po centru z poloviny hřiště od Libora Čecha vysunul Krejsa hlavou Hovorku, který svůj únik zakončil slušnou střelou, ale domácí brankář se tentokrát vyznamenal. Silnou naši pasáž pak zakončil velmi chytrý pas Vaňka na Krejsu, který se ocitl sám na velkém vápně, ale netrefil přesně.

Konec poločasu nám pak přeci jenom radost přinesl, protože byl již tradičně ve vápně faulován Šebesta, a Krejsa penaltu proměnil 1:1. Poločas jsme tedy výsledkově celkem zvládli, jak už několikrát v předchozích venkovních zápasech. Ale druhá půle byla z naší strany horší.

Domácí hru zjednodušili, hodně míče nakopávali a naše obrana pod tlakem občas nevydržela. Dostali jsme tak góly na 4:1. Ke konci zápasu se nám už jenom podařilo snížit po centru Libora Čecha se prosadil Hovorka střelou přes domácího golmana. To od nás ale bylo vše.

Další zápas nás doma čekají Střelské Hoštice, které chceme jednoznačně porazit.

Sousedovice – Cehnice 4:2 (1:1) 44. Krejsa Pavel (pen.), 88. Hovorka Petr

Prokeš st. – Čech L., Martínek O., Frčka (83. Sadlak), Martínek M. – Prokeš ml. (77. Mára), Hovorka, Vaněk (61. Kroupa), Krejsa, Čech J. – Šebesta (83. Havelec)