find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
23.
KVĚ
Zasloužená výhra v Husinci

Po velmi nepodařeném minulém víkendu a prohře s Dražejovem na domácím hřišti 0:4 jsme chtěli tuto blamáž odčinit. A to se nám také v Husinci podařilo.

Na hřišti soupeře ze středu tabulky jsme sehráli v neděli dopoledne velmi povedené utkání.

Už od samého začátku zápasu bylo vidět, že náš tým nastoupil s výrazně větším nasazením, zaujetím pro zápas a šel si za svým cílem. V 6. minutě zahrával Ondra Sadlak trestný kop a našel hlavu Krejsy, který poprvé překonal domácího brankáře. To nám dodalo notnou dávku sebevědomí a bylo vidět, že se nám daří.

Vycházeli jsme z dobře organizované defenzivy a tak se domácí snažili zaskočit naši obranu dlouhými nákopy. Ta ale pracovala spolehlivě a celý tým si plnil dobře svoje defenzivní povinnosti. Navíc jsme dokázali velmi dobře reagovat na rozehrávku domácích a několikrát jsme ji vystihli. Vyústilo to ve 2 samostatné úniky Patrika Šebesty, ten ale bohužel nedokázal své nájezdy proměnit.

Ve 30. minutě se domácím konečně podařila akce s dlouhým nákopem na útočníka, který pas z poloviny hřiště uklidil z voleje za záda našeho brankáře. To nás ale nerozhodilo a hned ve 36. minutě opět utekl Šebesta domácí obraně a připravil přihrávkou pod sebe gólovou příležitost pro Hovorku, který se střelou k tyči nemýlil. Do poločasu stihl ještě Šebesta samostatnou akci, kdy po našem odkopu si našel zdánlivě ztracený míč, přesprintoval domácí obranu a mezi nohy konečně prostřelil domácího brankáře.

Opět jsme tak na venkovním zápase zvládli první poločas a věřili jsme, že tentokrát z toho bude i vítězství. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první. Díky nasazení celého týmu jsme domácí nepouštěli do velkých šancí, přesto se několikrát dostali na dostřel naší branky, a buď jejich pokus zneškodnil Přech, nebo mířili vedle.

Naštěstí pro nás měli domácí opravdu nepřesnou mušku, protože mezi 70. a 80. minutou mohli zápas velmi zdramatizovat. Ve druhé půli dobře pálil Frčka z dálky a Šebesta opět 2x mohl zakončit svůj brejk, ale tentokrát se nedokázal trefit mezi tři tyče. Obzvláště jeho akce ze 75. minuty byla velmi povedená, kdy obešel celou obranu i brankáře, avšak zakončil nad domácí branku. Naštěstí nás tentokrát naše neproměněné šance nemuseli mrzet, protože ke konci zápasu zabojoval o míč Bednařík, nahrál na Frčku, který připravil střelu Markovi Martínkovi. Ten pak dal zápasu v 90. minutě krásnou tečku střelou přes celou šířku brány z vápna a náležitě tento svůj parádní gól oslavil, že to bylo slyšet až v centru Husince. Zvládli jsme tak důležitý zápas a opět jsme se naladili na vítěznou vlnu.  

Husince – Cehnice 1:4 (1:3) 6. Krejsa Pavel, 36. Hovorka Petr, 40. Šebesta Patrik, 90. Martínek Marek

Sestava:

Přech – Sadlak, Martínek O., Frčka, Martínek M. – Mára (66. Kováč), Čech J., Hovorka, Krejsa, Čech L. – Šebesta (78. Bednařík)