find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
KVĚ
Vítězství nad vedoucím celkem tabulky

V neděli k nám na zápas přijely Strakonice B a očekávali jsme velmi náročné utkání. Hned v úvodu jsme ale hosty zaskočili a ti si skoro celý poločas nevěděli rady.

V první minutě utekl po straně Šebesta a připravil míč před prázdnou bránu Krejsovi, pro kterého už nebyl problém dostat míč do sítě. To nám dodalo patřičný klid a následující pasáž zápasu byla plně v naší režii. Do šancí se postupně dostali Šebesta, Miklas, Hovorka a Krejsa, ale nikdo z nich nedokázal vynikajícího Kozlíka v brance hostů překonat. Některé šance byly po vystihnutí rozehrávky hostí, jindy jsme zase dobře zakombinovali nebo vyslali Šebestu do samostatného úniku. Ten ale dvakrát nedokázal tváří v tvář hostujícího brankáře překonat.

Až ve 24. minutě Prokopec dlouhým výhozem našel Krejsu, který míč prodloužil do běhu Šebestovi a ten svůj třetí pokus na branku hostů dokázal využít a zvýšil levačkou na 2:0. To nám dodalo klid, ale i trošku uspokojení a do hry se dostali také hosté. Neměli sice velké příležitosti, ale byli více na balonu a snažili se něco vytvořit. Proti dobře pracující naší defenzivě ale neměli příliš prostoru a uchylovali se k dlouhým nákopům, se kterými si naše obrana dokázala poradit. Především Marek Martínek a Libor Čech pracovali velmi dobře a hostujícím útočníkům nedali ani centimetr prostoru. I to byl recept na úspěšně zvládnutý zápas.

Na začátku druhé půle jsme věděli, že se hosté budou snažit se zápasem něco udělat a nám nastavené tempo z první půle nevydrželo. Spíše jsme se zatáhli a čekali na brejky. Krejsa dvakrát dokázal během 10 minut dostat do šance Šebestu, ale tomu se ani nohou a ani hlavou nepodařilo Kozlíka z bezprostřední blízkosti překonat. Měli jsme nějaké střely z dálky, ale s těmi neměl hostující brankář potíže. I velmi povedenou střelu Hovorky dokázal alespoň vyrazit. Měli jsme nějaké rohy, centry, ale další gól nepřicházel. Hosté se snažili především individuální kvalitou překonat naši defenzivu, ale ta opravdu fungovala spolehlivě. Vše podporoval Prokopec jistými zákroky.

V 85. minutě prokázal důraz a kvalitu Šebesta, který když nedokázal dát góla ze samostatného úniku, tak tentokrát zkusil obejít 3 protihráče, což se mu díky jeho důrazu a rychlosti také povedlo a z prostoru penalty dokázal Kozlíka prostřelit - 3:0. V tu chvíli bylo o osudu utkání jasno a my jsme polevili v koncentraci. Hosté měli 2 rohy, oba velmi nebezpečné a ze třetího už se dokázali prosadit. Odražený míč si našel hostující útočník a v poslední minutě snížil na 3:1. Nás to ale mrzet nemuselo, protože jsme dokázali porazit silný ambiciózní celek a užili jsme si opravdu dobrý zápas.

Cehnice – Strakonice „B“ 3:1 (2:0) 1. Krejsa Pavel, 24. Šebesta Patrik, 85. Šebesta Patrik

Prokopec – Čech L., Martínek O., Frčka, Martínek M. – Mára (61. Kováč), Čech J., Hovorka, Krejsa, Miklas (82. Sadlak) – Šebesta (86. Havelec)