find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
ČER
Prohra s posledním týmem tabulky

V sobotu jsme zavítali na zápas do Stach. Za krásného počasí jsme se těšili, že potvrdíme vítězství z minulého týdne.

Začali jsme aktivně, snažili jsme se hrát rychle a hru tlačit směrem k soupeřově bráně. Měli jsme optický tlak, protože domácí skutečně bránili v 11 lidech na svojí polovině a pouštěli se pouze do brejků, které jsme ale zvládali zachytávat. Snažili jsme se o rozehrávku do stran a o centrované balóny. To nám sice vycházelo, ale do velkých šancí jsme se nedostávali.

Do zakončení se sice dostali Šebesta, Miklas, Krejsa i Hovorka, ale byli nepřesní, nebo je vychytal domácí brankář. Pak přišla naše slabší chvilka, celkem nenápadný faul za vápnem a domácí z trestného kopu otevřeli skóre 1:0. Navíc se nám po velmi nešetrném zákroku domácího obránce zranil Jarda Mára, který odešel ze hřiště s pochroumaným ramenem a musel být vystřídán. Tento nevybíravý zákrok nebyl potrestán ani žlutou kartou.

Snažili se se zápasem něco udělat. Po sérii rohů a standardek jsme konečně uspěli, kdy po centru sklepl Ondřej Martínek na malé vápno balón, který si našel Krejsa a uklidil míč k tyči.

Do kabin jsme tedy šli s rozumným výsledkem 1:1. Měli jsme více ze hry, byli jsme na balonu, tak jsme věřili, že výsledek minimálně udržíme. Ale opět se projevily naše slabší druhé poločasy. Ne, že bychom hráli hůře nebo nebojovali, ale bylo to od nás velmi neefektivní. Šebesta se dostal do 2 úniků, ale jednou ho vychytal domácí golman a podruhé zakončil těsně vedle.

Rozhodčí (kteří byli na zápase pouze 2, třetího dělal domácí fanoušek) podali výkon stejně špatný jako hráči, takže se zápasu stala spíše dohadovaná, než zajímavá podívaná pro lidi. V 65. minutě po nenápadném centru ze strany se před Přechem objevil nikým nehlídaný domácí hráč a z voleje ho placírkou překonal. To nás velmi rozhodilo a od té doby se nám příliš nedařilo. Byly tam náznaky, byla tam snaha, ale chyběl nám nápad, lepší zakončení a i důraz. Bylo to velmi profesorské a tak přišel ještě jeden trest, kdy v 73. minutě opět z nenápadné střely ze střední vzdálenosti jsme opět obdrželi branku, která se otřela o tyč a zapadla do sítě.

Sice jsme dokázali za 2 minuty vyrovnat Šebestou, který si našel odražený míč na penaltě a konečně prostřelil domácího brankáře, ale to od nás bylo vše. Dalších 15 minut jsme se snažili, ale buď jsme chybovali my v zakončení, nebo rozhodčí při posuzování očividných situací. Nebylo nám zkrátka přáno a vlastně jsme si vyhrát ani nezasloužili. Předvedli jsme pouze průměrný výkon, který ani na Stachy, které se se soutěží loučí, nestačil. Příští týden k nám jednou Lhenice, tedy opět první tým tabulky, tak uvidíme, zda se jim dokážeme vyrovnat a předvedeme lepší výkon, než v našem posledním vystoupení.

Stachy – Cehnice 3:2 (1:1) 43. Krejsa Pavel, 75. Šebesta Patrik

Přech – Čech L., Martínek O., Sadlak, Martínek M. – Mára (40. Kováč), Čech J., Hovorka, Miklas (75. Kuric) – Krejsa, Šebesta