find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
ČER
Těsná prohra s prvním celkem tabulky

V neděli k nám přijel ambiciózní celek Lhenic plný mladých pušek, které bojují se Strakonicemi o titul. Zápas od začátku vypadal dle očekávání. Hosté drželi míč a my jsme vycházeli ze zabezpečené obrany. Měli jsme v paměti podzimní utkání, kdy jsme za 25 minut prohrávali o 5 gólů a nic takového už jsme nechtěli připustit.

Snažili jsme se bránit v aktivním bloku a nedovolit soupeři nás přehrávat na naší polovině. Ten se tak musel uchylovat k dlouhým přihrávkám, které jsme dokázali sbírat. Opticky měli hráči Lhenic více času míč na kopačkách, ale nebezpečnější jsme byli jednoznačně my.

Po přihrávce ze strany se do zakončení dostal Hovorka, ale nepodařilo se mu překonat hostujícího brankáře. Následoval drzý průnik Miklase téměř od poloviny hřiště, který ale zakončil slabou střelou. Do dobré šance se dostal i Šebesta po dlouhém nákopu od Krejsy, ale i přes slušné zakončení do protipohybu ho dokázal hostující brankář vychytat. Byla to škoda, protože alespoň jeden gól jsme z těchto šancí měli vstřelit. Hosté si vypracovali jednu velkou příležitost po dlouhém nákopu, ale hostující útočník přestřelil z dobré vzdálenosti naší branku. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Naším cílem do druhé půle bylo jednoznačně udržet tento stav co nejdéle a podnikat rychlé protiútoky. V 52. minutě jsme zahrávali Markem Martínkem dlouhý aut, který prodloužil Hovorka za sebe a k odraženému míči se dostal za vápnem Miklas a parádní ranou od břevna nás poslal do vedení.

V tu chvíli museli hosté skutečně přidat, aby vůbec měli šanci získat nějaké body. Přesto se nám dařilo je držet od naší brány relativně daleko a do velkých šancí se nedostávali. Z jednoho brejku šli hosté do relativně připravené obrany, překopli balón za naše obránce, ale my jsme nebyli dostatečně důrazní a po kolizi našeho beka s hostujícím útočníkem rozhodčí nařídil pokutový kop, který hosté proměnili. Byla to škoda, protože dostat od takového silného týmu gól pouze z penalty je opravdu smůla.

Byli jsme dál pro soupeře nebezpeční a do velké šance se dostal Hovorka po centru ze strany, kdy bohužel nedokázal trefit míč, jak by potřeboval. Nechali jsme se hodně vytáhnout a hosté tohoto našeho drobného zaváhání využili. Jednoduše nás přehráli na našem vápně, my jsme je špatně dostoupili a po snadné narážečce hosté udeřili podruhé a zápas rozhodli.

My jsme se snažili nějakým závěrečným tlakem ještě se zápasem něco udělat, dostali jsme se do 2 zajímavých příležitostí, ale ani Šebesta tváří v tvář hostujícímu gólmanovi, ani další nedokázali srovnat. A tak jsme prohráli další domácí zápas. Tentokrát ale se vztyčenou hlavou.

Cehnice – Lhenice 1:2 (0:0) 52. Miklas Jakub

Přech (46. Vosecký) – Čech L. (81. Frčka), Martínek O., Čech J., Martínek M. – Miklas, Sadlak (88. Klas), Hovorka, Krejsa, Kováč (81. Havelec) - Šebesta