find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
03.
DUB
Povedený zápas s Katovicemi

V krásném počasí jsme na svém hřišti v sobotu přivítali Katovice B. Byl to velmi očekávaný zápas, protože za nás hrají 3 bývalí hráči tohoto klubu (Hovorka, Kuncl a Krejsa). Ti měli o motivaci postaráno. A celý náš tým k zápasu přistoupil velice zodpovědně a od první minuty jsme se tlačili dopředu.

Katovice přijely s čistokrevným B-týmem, přesto v sestavě měli zkušené borce i mladé dorostence, kteří se chtěli ukázat. Od první minuty to byl ale náš tým, kdo držel otěže zápasu v rukou. Hned v prvních minutách jsme několikrát ostřelovali branku soupeře. Aktivní byl především Řehoř a Krejsa. Frčka s Márou veprostřed hřiště převyšovali Katovické hráče a bylo to znát.

V 6. minutě nacentroval Frčka na Řehoře, který míč vybojoval v rohu vápna a připravil přihrávku pro Máru, který neomylně z hranice penalty překonal hostujícího brankáře. To nám dodalo klid na kopačky a dál jsme se snažili přidat další branky. Oba kraje zálohy (Bízek a Pepa Čech) se zapojovali do kombinací a předváděli jsme velice pěkný fotbal s řadou šancí. Tu největší spálil po pěkné střele z poza vápna Krejsa, který přestřelil odkrytou bránu. Následovalo několik nevyužitých centrů a nepřesných střel. Po další akci po naší pravé straně vybojoval Řehoř rok, který Mára posadil přímo na hlavu Hovorkovi, který pěknou hlavičkou upravil skóre na 2:0. Poločas jsme zakončili tlakem na domácí branku, ale bez gólového efektu.

Druhý poločas začal tak, jak první skončil. Tlačili jsme se dopředu a Katovice čekali na svou šanci z brejku. Především Kálal byl neustálou hrozbou, ale naštěstí si s ním naše obrana dokázala vždy poradit. V 64. minutě Pepa Čech rychle vhodil aut, Krejsa se uvolnil ve vápně a přihrávku pod sebe hledal někoho ze svých spoluhráčů, míč se odrazil k Bízkovi, který levačkou nedal Katovickému brankáři šanci 3:0. Další šance měl Mára, Krejsa a Frčka, ale ani jeden z nich nedokázal velice pohledné akce dotáhnout do konce. Až v 84. minutě se prosadil Bláha, který uplatnil ve vápně svůj důraz a nadvakrát překonal hostujícího brankáře a uzavřel skóre zápasu na 4:0.

Náš tým si zaslouží pochvalu a diváci, kterých dorazilo zhruba 60, se určitě bavili pěkným fotbalem. Příští zápas jedeme do Vodňan, kde nás rozhodně nečeká nic lehkého.

Sestava:

Kůra – Čech L., Hovorka, Martínek O., Kuncl – Bízek, Frčka, Mára (87. Řehoř P.), Čech J. (87. Štros) – Krejsa (83. Kaločai), Řehoř M. (77. Bláha)