find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
11.
DUB
Vybojovaná remíza ve Vodňanech

V sobotu jsme sehráli další důležité utkání v rámci jarní části sezóny. Přijeli jsme do Vodňan, kde na nás čekal domácí celek. Tým nebyl příliš doplněn o hráče A-týmu, ale spíše o aktivní dorostence. Hned od začátku bylo vidět, jak z našeho týmu mají Vodňany respekt. Od první minuty jsme se tlačili dopředu.

Útočné duo Řehoř-Krejsa bylo velice aktivní a už ve čtvrté minutě se nám podařilo skórovat. Mára našel na penaltě kolmicí Krejsu, který si položil domácího brankáře, ale následně místo odkryté brány trefil pouze tyč, dobíhající Řehoř také nezakončil, ale naštěstí pro nás se míč opět vrátil ke Krejsovi, který míč nastřelil před bránu a Řehoř střelu usměrnil za záda domácího brankáře 0:1.

Dál jsme se tlačili do útoku, měli jsme několik zajímavých centrů a střel. Aktivní byl na levém kraji zálohy Marek Martínek. Z jedné takové křídelní akce jsme vybojovali roh, který zahrával Mára, Řehoř podstoupil důrazný souboj ve vápně, míč se odrazil ke Krejsovi, pro kterého už nebyl problém překonat domácího brankáře 0:2. Ve 12.minutě jsme tedy pohodově vedli a další akce jsme si připravovali.

Mára vedl další útočnou akci až do zakončení, kdy sám proti brankáři hostí neuspěl, stejně pak Hovorka po přiťuknutí od Krejsy běžel sám na brankáře, ale volil technické zakončení obloučkem vedle brány. Po těchto dvou 100% šancích se osmělili i domácí a z takové nenápadné postupné akce se dostali do zakončení z velkého vápna a k překvapení všech skončil míč v naší bráně 1:2. To běžela 31.minuta a od této chvíle, jako by na hřišti existovalo pouze domácí mužstvo. Vodňany roztahovaly hru do stran, kombinovaly a my jsme se vůbec do konce poločasu nedostali do hry. Je pravda, že žádnou vyloženou šanci domácí neměli, ale rozhodně k ní měli blíže než my.

Jak první poločas skončil, tak druhý začal. Domácí už nehráli tak ustrašeně a odměnou jim byl gól na 2:2, kdy jsme nedokázali hned ve 47.minutě pokrýt domácí hráče při centru, následoval prohraný souboj v malém vápně a hosté pohodlně z dorážky skórovali. A dál byli při chuti. Nám se nedařilo držet balon a kazili jsme i jednoduché přihrávky.

Naštěstí nám pomohla, jako už několikrát v této sezóně, standardní situace, kterou zahrával Mára. Opět nám vyšel signál z rohového kopu, kdy Hovorka krásně hlavou překonal domácího brankáře 2:3. To běžela 57.minuta. Už to vypadalo, že to je zlomový moment, na který domácí nenajdou odpověď, ale nakonec se štěstím našly. My jsme měli ještě jednu výraznou příležitost v podání Krejsy, který si naběl na Márův centr do vápna, ale v zakončení přestřelil. V další fázi zápasu jsme se prosazovali spíše po nakopávaných míčích, které si útočníci navzájem sklepávali, ale žádnou 100% šanci jsme si už nevypracovali. Byly to spíše náznaky, které nebyly dotažené.

To hosté jednu ze svých příležitostí dokázali využít. V 77.minutě jsme z vlastního autu přišli jednoduše o míč, nedokázali jsme ho ani nadvakrát jednoduše odkopnout a přišel trest v podobě sražené střely z vápna, na kterou už náš brankář nedokázal zareagovat. Následně se už zápas spíše dohrával a ani jeden tým už nechtěl o tvrdě vybojovaný bod přijít. Tak jsme se s Vodňany rozešli smírně.

Pro nás je to po úvodních 12 minutách ztráta, ale v dalším průběhu zápasu si Vodňany minimálně bod zasloužili.

Vodňany B – Cehnice 3:3 (1:2)

Střelci: 31. Malcher František, 47. Šmíd Tomáš, 77. Machnyk Martin - 4. Řehoř Milan, 12. Krejsa Pavel, 57. Hovorka Petr

Sestava:

Přech – Čech L., Hovorka, Martínek O. (75. Kořán), Kuncl (63. Čech J.) – Bízek (80. Kaločai), Frčka, Mára, Martínek M. – Krejsa (90. Štros), Řehoř M. (86. Řehoř P.)