find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
02.
KVĚ
Jednoznačné vítězství s Poříčím se nerodilo vůbec lehce

Po deštivém týdnu k nám zavítal tým Poříčí, který byl před zápasem na 4. místě tabulky. Hřiště bylo celkem ve slušném stavu, takže nic nebránilo uskutečnění zápasu.

Hned od první minuty jsme se tlačili do zakončení. Snažili jsme se o naší nátlakovou hru, ze které vyústilo i několik rohů. Ty se nám na jaře daří a stejně tomu bylo i tentokrát. Opět zafungovalo již dobře známé spojení - Mára centruje, Hovorka zakončuje – a Hovorka otevřel hlavou v 15. minutě skóre - 1:0. Doufali jsme, že nás úvodní gól uklidní a převezmeme otěže zápasu do svých rukou, ale nedařilo se nám v zakončení.

Sice jsme měli v následujících minutách několik zajímavých příležitostí, ale Krejsa pálil z otočky nad, Řehoř z malého vápna nedokázal usměrnit míč na branku a znovu Krejsa nastřelil hostujícího obránce a z jasné příležitosti jsme vytěžili pouze roh.

Na druhé straně hrozilo Poříčí také především ze standardních situací, kdy velice pěkně zahrávali rohové kopy, naše obrana si s nimi ale vždy poradila. Pak ale přišla 28. minuta a nedorozumění v naší defenzivě, kdy dva naši hráči nedokázali odvrátit dlouhý nákup hostů a asi nejlepší hráč Poříčí Polan se prosmýkl až do zakončení a nedal Přechovi šanci 1:1.

V tu chvíli nám vázla kombinace, nedařila se nám přechodová fáze a zápas byl z obou stran spíše bojovný než hezký.

Po poločase jsme se snažili zapojit naší kombinační hru, ale prvních 10 minut druhé půle to bylo stále stejné. Složité přihrávky, žádný nápad a malý pohyb. Naštěstí se po faulu na Frčku v 55. minutě kopal z hranice vápna trestný kop, který Hovorka zakroutil na zadní tyč a vrátil nám vedení 2:1. To už nám dodalo potřebné sebevědomí a začali jsme si na hřišti věřit a z toho pramenily i další šance.

Po pěkném centru ze strany přiťukl Řehoř Krejsovi na penaltě balón, ale náš útočník netrefil tváří v tvář brankáři zařízení. Následovalo několik rohů, kdy byl Hovorka blízko vstřelení své třetí branky, ale o pár desítek centimetrů minul hostující branku. Gól v tu chvíli visel ve vzduchu.

Do další velké šance se po Márově přihrávce ze strany dostal opět Krejsa, ale jeho střelu tentokrát velice pěkným zákrokem kryl hostující brankář. Naštěstí nás nevyužité příležitosti nemuseli mrzet, protože v 83. minutě dostal Vaněk na hranici velkého vápna krásnou přihrávku od Kuncla a neomylně zavěsil 3:1.

V následujících minutách už jsme jasně dominovali. Napadali jsme rozehrávku hostů a z jednoho jejich špatného odkopu jsme získali míč a Krejsa okamžitě našel na vápně Máru, který si už uvnitř šestnáctky věděl rady a prostřelil hostujícího brankáře 4:1. A hned za tři minuty se dočkal i náš nejlepší střelec, kdy Kuncl připravil přihrávkou podél velkého vápna míč pro Krejsu a ten se již tentokrát proti hostujícímu brankáři prosadil a upravil na konečných 5:1.

Výsledek vypadá jednoznačně, ale zápas byl až do 83. minuty stále otevřený a Poříčí ukázalo, že je týmem, který dokáže potrápit každého.

Cehnice – Poříčí 5:1 (1:1) 15. Hovorka Petr, 55. Hovorka Petr, 83. Vaněk Vladimír, 87. Mára Jaroslav, 90. Krejsa Pavel - 28. Polan Martin

Sestava:

Přech – Čech L., Hovorka, Martínek O., Kuncl – Vaněk, Frčka R., Mára, Čech J. (78. Řehoř P.) – Krejsa, Řehoř M. (72. Frčka M.)

Nejlepší hráči zápasu: Hovorka, Mára, Kuncl