KVĚ
Zápas v Česticích bez komplikací

Zápas v Česticích nemá smysl ani příliš hodnotit. Domácí nastoupili od první minuty pouze v 9 lidech, po cca 30 minutách se připojil další jejich hráč. To už ale na ukazateli svítilo hrozivé skóre 0:5 pro domácí. Do poločasu jsme zvládli vstřelit ještě 2 branky. V druhé půli jsme pak přidali jedinou.

Domácím patří dík, že se zápas vůbec odehrál. V prvním poločase jsme i díky početní výhodě měli hodně prostoru a dokázali jsme se dostávat k celé řadě centrů ze stran, aktivní byli především Kuncl, Mára a Turek. Vaněk rozdával balóny do stran a do vápna létal jeden centr za druhým. O góly se v první půli podělili Krejsa (po centrech ze stran), Frčka (2 střely z poza vápna), Hovorka (hlavou po rohu) a Marek Martínek (po individuální akci střela z vápna).

Druhý poločas už tak atraktivní podívanou nepřinesl. Nám se nedařila příliš kombinace a nedostávali jsme se k centrům, které byly v prvním poločase velice úspěšné. Přesto jsme si několik šancí vytvořili, ale podařilo se nám skórovat až z dlouhého autu. V sezóně jsme tak porazili Čestice dvakrát shodně 8:0.

Povinné vítězství se tedy podařilo a co víc, Bavorov doma selhal s týmem Vodňan, takže jsme si 4 kola před koncem zajistili 1. místo v soutěži. Už teď se tedy můžeme chystat na příští sezonu, která bude z pohledu vyšší soutěže bezesporu výrazně náročnější.

Čestice – Cehnice 0:8 (0:7) 7. Krejsa Pavel, 9. Krejsa Pavel, 12. Frčka Radek, 27. Hovorka Petr, 29. Frčka Radek, 34. Martínek Marek, 45. Krejsa Pavel, 65. Hovorka Petr

Přech – Kuncl, Martínek O., Hovorka, Čech L. – Mára, Frčka, Vaněk (46. Řehoř P.), Turek – Krejsa (46. Řehoř M.), Martínek M.

Nejlepší hráči: Krejsa, Frčka, Mára