find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
29.
KVĚ
Další vítězství pro mistra okresu

K dalšímu zápasu k nám přijel celek Blatné B. Šlo o klasicky seskládaný B-tým, kde byla kombinace dorostenců se zkušenými hráči. My jsme chtěli před vlastními fanoušky potvrdit pozici mistra okresu, což se nám nakonec i přes drobné nedostatky podařilo.

Od první minuty bylo jasné, že zápas nebude mít takový náboj a jiskru. A to hned ze dvou důvodů, prvním bylo velké horko, které uvítali určitě fanoušci, ale na tempu hry rozhodně nepřidalo, a druhým důvodem byl fakt, že jsme před týdnem oslavili postup a motivace už nebyla na tak vysoké úrovni, jak by měla být.

Přesto jsme se snažili k zápasu přistoupit maximálně koncentrovaně a stále nás žene skutečnost, že jsme zatím nepoznali v této sezóně žádnou porážku, což bychom rádi v nadcházejících posledních 3 kolech rádi potvrdili.

Zápas se prvních 20 minut hrál spíše mezi vápny. Za nás se ke střele dostal po samostatné akci Krejsa, ale pálil z hranice vápna pouze doprostřed brány. Hosté se snažili o kombinaci po stranách, kde jsme především v prvním poločase měli určité mezery, jelikož jsme si nedokázali dobře přebírat aktivní mladíky z Blatné. Do vyložených šancí se ale hosté nedostávali. To my jsme měli další možnost po akci Milana Řehoře, který našel ve vápně Vaňka, který ale po zpracování neměl dostatek času na střelu a zamířil nad hostující bránu.

Několik akcí táhl po pravé straně Mára, ale hosté vždy dokázali centr odvrátit, často za cenu rohů. Ty nám ale v sobotním zápase příliš nešly, ale naštěstí nás to nemuselo mrzet.

Ve 33. minutě jsme zahrávali z levé strany aut, Milan Řehoř ho prodloužil na Krejsu, který se snažil ho posunout dál na Michala Frčku, ale nepovedená hlavička šla přímo na brankáře hostů. Ten ale tento pokus neudržel a pro Krejsu už nebyl problém míč dorazit zpět do brány – 1:0.

Následovalo několik centrů na hostující bránu, nejvážnější pak byl nadýchaný Hovorkův pas, který ale Krejsa nedokázal vrátit na úplně volného Vaňka. Hosté se sice snažili o kombinaci, ale nebyly efektivní a ani se nedostali k žádné zajímavé situaci.

Druhý poločas pokračoval podobně, jako ten první, jenom  s tím, že nám se začala výrazně lépe dařit kombinace a soupeře jsme drželi daleko od naší brány. A konečně jsme se začali dostávat do lepších příležitostí.

Hned z kraje druhého poločasu po přiklepnutí Milana Řehoře pálil z poza vápna Patrik Řehoř pravou nohou jen kousek od šibenice hostujícího brankáře. Byla to skutečně povedená střela, které by gól slušel. Dostali jsme se k několika dalším centrům, které hosté odvraceli už s vypětím všech sil.

V 56. minutě zatáhl balón po lajně Pepa Čech, nacentroval před bránu, kde byl opět na správném místě Krejsa a zvýšil naše vedení hlavou na 2:0. Tím jsme zlomili odpor hostů, kteří už jenom dohrávali zápas, zbytečně diskutovali a zápas ztratil na tempu úplně.

My jsme se ještě několikrát dostali do zakončení, podařilo se nám dokonce po standardní situaci Hovorkou vstřelit branku, ale pomezní rozhodčí k překvapení všech zúčastněných odmával ofsajd. Petr si tak na svou třináctou branku v sezóně bude muset ještě počkat. Zápas následně doplynul do své konečné fáze, my jsme poděkovali fanouškům a zaslouženě získali tři body.

Jedinou kaňkou na utkání je zranění Radka Frčky, kterého už v 15. minutě nešetrně fauloval hostující kapitán a Radek si po tomto zákroku poranil vazy v rameni. Doufáme, že se dá brzy do kupy a bude připraven opět nastoupit za náš tým, ať už to příští sezónu bude v jakékoliv soutěži.

Cehnice – Blatná B 2:0 (1:0) 33. Krejsa Pavel, 56. Krejsa Pavel

Sestava: Přech – Mára, Martínek O., Hovorka, Čech L. – Čech J. (80. Prokopec), Frčka R. (15. Frčka M.), Vaněk, Řehoř P. (80. Kaločai) – Krejsa, Řehoř M.