20.
ZÁŘ
Debakl ve Strunkovicích

V nedělním odpoledni jsme zajížděli na utkání do Strunkovic nad Blanicí. V tomto utkání jsem chtěl získat alespoň bod, bohužel zůstalo pouze u přání. Domácí celek od začátku utkání diktoval tempo a držel balón více na svých kopačkách, my jsme se uchylovali pouze k dlouhým nákopům, se kterými si naši útočníci mohli jen těžko poradit. Poprvé jsme inkasovali již ve 12. minutě, když se z vápna trefil Němeček. Obraz hry se nezměnil a ve 32. minutě jsme inkasovali podruhé, Žurek po přihrávce ze strany prostřelil bezmocného Prokopce. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, začali lépe kombinovat a hrálo se převážně na polovině soupeře. Bohužel bez výraznějšího ohrožení domácí branky. Naopak to byli domácí, kteří v 70. minutě navýšili po brejku skóre již na 3:0, trefil se opět Žurek. Po této brance jsme se totálně sesypali a utkání pouze dohrávali. Nekoncentrovaností jsme dovolili domácím vstřelit další tři branky ( 2x Škopek a Pelech). Domácí byli jednoznačně lepší, my jsme prakticky domácí branku neohrozili. Podali jsme velmi slabý výkon a doufejme, že se na příští utkání, kdy hostíme doma vedoucí Čkyni, lépe připravíme.

Prokopec – Kořán, Hovorka, Martínek O., Čech L. - Frčka R., Bízek, Prokeš, Čech J. – Konečný, Kraus (76. Sadlak st.)