find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
09.
ŘÍJ
Důležitá domácí výhra nad Vacovem

V sobotu k nám přijelo béčko Vacova, které do té doby mělo na kontě pouze 6 bodů za dvě výhry v 8 zápasech. Pro nás bylo nesmírně důležité, abychom tento zápas zvládli a udrželi se v horní polovině tabulky bez zbytečných starostí se záchranou.

Od začátku zápasu to vypadalo, že to bude pohodový zápas s naším klidným vítězstvím. Hráči Vacova od prvních minut byli spíše v defenzivě a my jsme se snažili rychle udeřit. Naším cílem bylo hrát po zemi, protože v silném větru nebylo možné zahrávat centrované balóny, ale na hřišti se dělo něco úplně jiného. Vacov sice ze začátku nezlobil, ale my jsme se nedostali k žádné gólové příležitosti.

Až ve 24. minutě vybojoval Ondra Sadlak míč pro Kořána, který z hranice vápna prostřelil hostujícího brankáře. Doufali jsme, že nás tato branka uklidní a začneme lépe kombinovat, ale opak byl pravdou.

Hbití hráči Vacova nás začali přehrávat. Nebyl to z jejich strany žádný krásný fotbal, ale svou zarputilostí a fyzickou odolností dokázali vyhrávat většinu soubojů a začali třímat otěže zápasu ve svých rukou. Nevytvořili si příliš vyložených šancí, ale to stejné platilo i o nás. Naše rohové kopy v silném větru nenacházely adresáty, a když už jsme se dostali na dostřel, jako v případě Vaňkovi střely po přiťuknutí od Krejsy, netrefili jsme se mezi 3 tyče. Prudká střela skončila těsně mimo.

Do kabin jsme šli za poločasové vedení 1:0 a snažili jsme se uklidnit. Věděli jsme, že když nedostaneme branku, tak vyhrajeme. Tato naše podvědomá strategie vzala za své už v 56. minutě, kdy po našich chybách soupeř skóroval do okryté branky. A aby toho nebylo málo, za dalších 5 minut tu byl druhý gól z odraženého balonu v naší síti. V tu chvíli by si na nás asi vsadil málokdo. Chybělo nám nasazení, důraz i zápal pro hru.

Naštěstí nás zachránili sváteční střelci. V 80. minutě se dostal po přiťuknutí od Sadlaka do vápna Prokeš a levou nohou vstřelil svůj první gól za náš tým. A bylo to 2:2. Měli jsme tedy 10 minut na to zápas ještě překlopit na svou stranu. A to se nám také v 84. minutě povedlo. Po standardní situaci se ke střele dostal Frčka, byl zablokován, následovala Pletkova střela, také sražená, až se míč odrazil k Bízkovi, který balón uklidil přesně za tyč. A mohli jsme začít slavit.

Do konce zápasu zbývalo 5 minut, ty jsme sice odehráli na naší polovině po tlaku Vacova, ale naštěstí jsme vítězství uhájili. Zápas nám nakonec výsledkově vyšel, ale předvedená hra nikoliv. Důležité 3 body jsme ale získali a můžeme se těšit na další domácí zápas příští týden, kdy k nám přijede Vlachovo Březí. A opět půjde o důležité body v boji o klidný střed tabulky.

Cehnice – Vacov B 3:2 (1:0) 24. Kořán Martin, 80. Prokeš Jiří, 84. Bízek Jakub

Sestava:

Novák – Prokeš, Martínek O., Frčka, Martínek M. – Kořán (51. Pletka), Bízek, Vaněk (70. Řehoř M.), Řehoř P. (57. Čech J.) – Krejsa, Sadlak