find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
06.
LIS
Přímý souboj o 5. místo jsme nezvládli

Zápas v Netolicích byl posledním podzimním kolem a šlo v něm o přímý souboj o průběžné 5. místo tabulky. My jsme měli na kontě 21 bodů a náš soupeř 20. Bohužel nám herně ani výsledkově zápas nevyšel. Jednalo se o třetí velice těžký zápas v řadě a opět jsme ve venkovním zápase neuspěli, přestože jsme měli taktiku velice podobnou té, která slavila úspěch proti prvnímu Lažišti.

Opět jsme se snažili hlavně neinkasovat a vyrážet do protiútoků. Zápas měl podobný průběh jako náš souboj v sousedních Lhenicích. Na domácích ale bylo vidět, že mají do zápasu větší chuť a zaujetí. Zápas se sice odehrával mezi šestnáctkami, ale domácí měli více ze hry. Jejich střední záložníci byli neustále v pohybu a naše obranná činnost jako celek nepůsobila vůbec konsolidovaně.

To vyústilo i ve zmatky na naší pravé straně v 15. minutě, kdy jsme soupeři sami přihráli do vápna, a nikým nekrytý domácí střelec v klidu zakončil do šibenice 1:0. Zápas měl patřičný důraz, ale my jsme se více věnovali rozhodčímu než naší vlastní hře. A to nás stálo celý poločas. Domácí se dostali k několika standardkám, ale nebezpeční příliš nebyli.

My jsme si vypracovali po centru Prokeše slušnou příležitost, kdy míč propadl až za domácí obranu na Hovorku, ale ten nestihl zakončit a domácí mu jeho střelu z bezprostřední blízkosti zblokovali. V našem vápně pak zase velice zkušeně kraloval Novák, který si poradil i z několika ošemetnými situacemi.

Druhý poločas jsme částečně přeskupili řady, Krejsa se vysunul do útoku a začali jsme trošku domácí zlobit. Bohužel hned v 50. minutě jsme opět jako ve Lhenicích čelili pokutovému kopu, který domácí proměnili. Paradoxně to nám trošku uvolnilo nohy a začali jsme hrát o něco lépe.

Dařilo se nám více v kombinaci a doufali jsme, že bychom mohli se zápasem ještě něco udělat. Z trestného kopu z 20 metrů Krejsa jen těsně minul domácí branku a po pár minutách po přiťuknutí od Prokoše opět Krejsa dokonce nastřelil břevno domácí branky. Vypadalo to, že bychom se mohli nadechnout k nějakému většímu náporu.

Bohužel v 69. minutě Milan Řehoř šel do zbytečného souboje s domácím brankářem, který již držel míč a po následné strkanici rozhodčí našeho hráče vyloučil. Paradoxně hned za minutu Sadlak vystihl rozehrávku domácích stoperů, šel do rychlého brejku a připravil míč pro Krejsu, který ve skluzu zakončil, a snížili jsme na 2:1. To bylo ale z naší strany vše. Vykřesali jsme tak jiskřičku naděje, o kterou jsme ale po 2 minutách opět přišli.

Nejlepších hráč domácích Jirkovský si vzal na vlastní polovině míč, obešel naše oba stopery, kteří si museli dávat pozor, aby nepřišlo i jejich vyloučení a postupoval sám na brankáře. První střelu mu Novák chytil, ale následně se míč odrazil přímo na nohu volného Vláška, který dal na 3:1 a zlomil tak odpor našeho týmu.

Zápas se od té doby pouze dohrával. Všem na hřišti bylo jasné, komu zůstanou 3 body. My jsme se jenom snažili, abychom dohráli alespoň v 10 a dění na hřišti tomu odpovídalo. Domácí přidali ještě 2 branky a zápas skončil 5:1. Viděli jsme, že máme na čem pracovat, především pak fyzická a psychická odolnost nám v zápasech chyběla.
Dokopná se přesto vyvedla a už nyní se těšíme na jarní boje. Budeme se chtít udržet v horní polovině tabulky, ale především chceme zlepšit herní projev a mít z našeho fotbalu zase radost.

Stále není jasné, zda v sobotu 11. 11. budeme hrát na Zdíkově jarní předehrávku. To by se mělo vyjasnit v průběhu týdne, případně až na místě podle klimatických podmínek.

Netolice – Cehnice 5:1 (1:0) 69. Krejsa Pavel

Sestava:

Novák – Čech L. (75. Čech J.), Hovorka, Krejsa, Martínek O. – Prokeš (87. Řehoř P.), Frčka, Bízek (39. Pletka), Martínek M. – Prokopec (3. Sadlak), Řehoř M.