03.
DUB
S Chelčicemi pouze remíza

Od úvodních minut bylo patrné, že první jarní utkání se ponese především v duchu osobních soubojů a gólových šancí přinese minimum. My jsme do útoku nebyli příliš nebezpeční, ale zároveň jsme dokázali dobře pokrývat všechny soupeřovi náznaky šancí.

V prvním poločase vytáhl gólman Novák dva výborné zákroky proti dorážkám v pokutovém území. Na naší straně stála za zmínku šance Máry z 35.minuty, který si naběhl na přihrávku Pletky, ale balón v těžké pozici špatně trefil. První poločas měli hosté mírně navrch. Ale přesto se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Druhý poločas jsme hru vyrovnali a postupně se dostávali více do hry. Vyústěním byly dva přímé kopy z téměř totožného místa. Jedním z nich dokonce orazítkoval Vaněk tyč hostující branky.

V 55. minutě hostující útočník nevybíravě dohrál našeho brankáře, který musel střídat. Další příležitost měl následně Frčka, který ale odražený balón poslal jen vedle tyče.

Hosté o sobě dali vědět po nedorozumění v naší obraně, kdy postupoval hostující hráč z levé strany na branku. Výborný zákrok však předvedl střídající Prokopec.

Remíza v tomto nepříliš pohledném utkání byla zcela zasloužená. V dalším utkání nás čeká Dříteň. Doufáme, že z tohoto krásného areálu odvezeme všechny 3 body.

Cehnice – Chelčice 0:0 (0:0)