find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
21.
KVĚ
Z Vacova se vracíme bez bodu

V neděli jsme odjeli k zápasu do Vacova. Ačkoliv u nás bylo krásné počasí a teplo, ve Vacově foukal vítr a bylo znát, že jsme na Šumavě.

Začátek zápasu byl takový opatrný z obou stran. První jsme se do šance dostali my, kdy se Vaněk zbavil u lajny soupeře, ale z úhlu nedokázal skákavý balón dostat na bránu. Vcelku se nám dařila kombinace středem, ale k žádnému zajímavému zakončení jsme se nedostali.

V polovině prvního poločasu jsme zahrávali několik rohů a 2x se prosadil Ondřej Martínek, kdy především druhá jeho hlavička jen o kousek minula branku. Hned za pár minut šly domácí do brejku, nám se nepodařilo zachytit náběh jednoho z nich, který podle všeho rukou dostal míč do brány. Rozhodčí si ale nebyli jistí, ani jeden situaci dobře neviděli, tak gól po dlouhé diskuzi uznali.

Nás to nakoplo ještě k většímu důrazu a aktivitě. Hned za 6 minut byl Ondřej Martínek faulován ve vápně a Vaněk s přehledem po zemi k tyči penaltu proměnil. Byl to po skoro 2,5 zápasech náš první vstřelený gól. Do poločasu se do výborné šance dostal po spolupráci s Milanem Řehořem Pepa Čech, dostal se k i zakončení, ale jeho rychlá střela bodlem skončila lehce nad.

Domácí se za první poločas dostali pouze do několika závarů a jedné střele z dálky, ta byla ale velice povedená. Naštěstí dobře zasáhl náš brankář a dostal míč na roh.

Druhý poločas začal naší aktivitou, ale bez gólového razítka. Ve druhé půli konečně začali létat do vápna centry a naše hra začala vypadat tak, jak bychom si představovali. Vaněk se snažil najít Krejsu, který na míč nedosáhl, následně Bízek centroval na Pletku, který také nebyl úspěšný. Hra se nám celkem dařila a vypadalo to, že bychom mohli zápas strhnout na svou stranu.

Pletka získal míč ve vápně, už nedokázal vystřelit, tak ho předal na Krejsu, který ale trefil pouze domácího obránce. Hned za 2 minuty pak spolupráce těchto dvou pokračovala, kdy si Krejsa převzal od Pletky míč na vápně, rychle si balón přistrčil a zakončil. Jeho slibnou střelu ale domácí brankář nohou na posledních chvíli vyrazil.

A jak se říká, „nedáš – dostaneš“, prakticky z protiútoku domácí vybojovali penaltu, kterou proměnili. Snažili jsme se ještě přidat, ale vázla nám kombinace. Prakticky jsme se k velkému ohrožení branky nedostali, i když jsme měli několik standardek i rohů. K hlavičce po centru ze strany se dostal v zajímavé pozici Bednařík, ale bohužel se mu nepodařilo vstřelit svůj první gól za náš klub. Poslední šanci v zápase měl velmi aktivní Frčka, který vletěl do posledního rohu hlava nehlava, ale pár centimetrů mu ke gólové střele chybělo.

Prohráli jsme tedy podruhé za sebou, ale stále držíme 7. místo. Uvidíme v dalších zápasech, jestli se konečně prosadíme také ze hry a vybojujeme vítězství, které nám už zoufale chybí.

Vacov B – Cehnice 2:1 (1:1) Vaněk (pen.)

Sestava:

Novák – Mára, Martínek O., Frčka, Martínek M. – Čech J. (56. Pletka), Bízek (70. Bednařík), Krejsa, Řehoř P. (56. Prokeš) – Vaněk, Řehoř M. (64. Sadlak)