ČER
Další domácí porážka

Ani další domácí zápas se nám nepodařilo vyhrát. Tentokrát nás porazily Lhenice, které patří k nejlepším týmům naší soutěže.

Začátek byl z naší strany hodně opatrný a Lhenice přijely hrát s chutí. Snažili se o jejich rychlé kombinace a naše obrana s nimi měla velké problémy. Hráli jsme velice zataženě a vypadalo to, že je jenom otázkou času, než soupeř z nějaké šance udeří.

Ale prvních 10 minut jsme zvládli bez nějaké větší šance Lhenic a pak jsme i sami z několika standardních situací mohli zahrozit. Bízek se několikrát pokoušel o střelu. Pletka s Šebestou v útoku se snažili, často velmi osamoceně, něco vymyslet a zaskočit favorita.

Bohužel ke konci poločasu jsme nezvládli standartní situaci a dostali jsme gól z rohu. A hned následně téměř na konci půle po dlouhém nákopu a špatně odvráceném míči šel hostující útočník sám a nezaváhal.

Druhý poločas byl od nás od začátku výrazně lepší a i pro diváky zajímavější. Hned v první minutě druhé půle zajímavě centroval Řehoř, ale Šebesta na jeho přízemní míč nedosáhl. Dostali jsme se do několika dalších pološancí, které jsme mohli vyřešit lépe. Jednou z nich byla hlavička z hranice vápna od Krejsy, kterého našel Prokeš. Asi největší příležitost ve druhé půli měl Pletka, po spolupráci Bízka a přiťuknutí od Frčky ale tváří v tvář hostujícímu brankáři nedokázal přesně zakončit a golman Lhenic ho vychytal. To nás mohlo v 62. minutě ještě nakopnout do zápasu, ale nestalo se.

Do konce už to bylo spíše o tom, že jsme se snažili něco vymyslet, ale Lhenice nás do další vyložené šance už nepustili.

Za druhý poločas jsme si alespoň dokázali, že můžeme hrát s každým. Bohužel nás trápí koncovka a nedokážeme vstřelit gól ani z jasných příležitostí. Na této stránce naší hry musíme nyní a rozhodně přes léto výrazně zapracovat.

Cehnice – Lhenice 0:2 (0:2)

Novák  - Mára, Martínek O., Krejsa, Čech J. – Prokeš, Frčka, Bízek, Řehoř P. (75. Bednařík) – Pletka, Šebesta