ČER
V posledním zápase sezóny remíza

V posledním utkání letošní sezóny k nám přijely 6. Netolice, které nám na podzim nasázely 5 gólů. Chtěli jsme tak odčinit tuto nepříjemnou porážku. Poslední zápasy nás nezastihli v nejlepší formě, ale na úplný závěr zápas sezóny jsme se těšili.

Hned od prvních minut bylo vidět, že si chceme jít pro vítězství. Snažili jsme se o kombinaci po zemi a celkem se nám to dařilo. Útočné duo Martínek – Martínek se dobře doplňovalo a hned v 6. minutě jsme se radovali z gólu. Hovorkův nákop posunul Krejsa, míč se dostal k Ondrovi Martínkovi a ten prostřelil hostujícího brankáře. Hned jsme byli na koni.

V 17. minutě Krejsa poslal do sóla Marka Martínka, ale ten bohužel obstřelil brankáře i bránu. Následovala pasáž, kdy jsme se snažili o další branku, ale hosté byli také nebezpeční. Oba jejich středoví hráči hráli s chutí a dělali nám v defenzívě potíže. Naše laxní bránění na krajích vyústilo v několik závarů a hned za dalších deset minut projevilo tak, že jsme prohrávali 2:1. To nás ale nepoložilo.

Šebesta se snažil o rychlé průniky do vápna a jeden z nich zastavili hostující hráči pouze faulem. K penaltě se postavil kapitán Martínek, ale bohužel druhý gól nepřidal – trefil pouze tyč. Přesto jsme se stále snažili o kombinaci a hráli jsme svnižný fotbal. K dalšímu samostatnému úniku vyslal opět Krejsa Marka Martínka, ten ale ani na podruhé na hostujícího brankáře nevyzrál.

Srovnání zařídila až akce ze 37. minuty, kdy Hovorka vybojoval míč na vlastním vápně, narazil si s Krejsou, postupoval dále, předal míč na Marka Martínka, který centroval na vápno, kde Ondra Martínek chytře balón pustil za sebe, kde byl připravený Krejsa, který se trefil z hranice vápna přesně k tyči. První půle už pak žádnou velkou šanci nepřinesla.

Hned na začátku druhého poločasu připravil Krejsa ve spolupráci s Ondrou Martínkem šanci pro Frčku, který ale z penalty neprostřelil houštinu těl a vytěžili jsme z toho pouze rohový kop. Následovala trošku neurovnaná pasáž, kdy jsme se snažili o střelbu a zakončení, ale nebyli jsme příliš důrazní a přesní. Za zmínku stojí ještě 75. minuta, kdy se Frčka pokusil přehodit vyběhnutého hostujícího gólmana, ale o kousek minul branku.

Do konce zápasu už to bylo spíše o nakopávání balónů, které jsme ale nedokázali správně vyřešit. Zápas tak skončil remízou a my jsme tedy sezónu zakončili na 8. místě s tím, že na jaře se nám ukázala celá řada nedostatků, na kterých musíme zapracovat.

Cehnice – Netolice 2:2 (2:2) Martínek O., Krejsa

Novák – Čech J., Hovorka, Frčka, Prokeš – Bednařík (46. Řehoř P. – 75. Kořán), Bízek, Krejsa, Šebesta – Martínek O., Martínek M. (74. Mára)