SRP
Sezónu jsme odstartovali hrůzostrašně

Tak, jak se nám povedla příprava, tak se nám nepovedl první zápas. Ve velkém vedru jsme na hřišti Dražejova nepředvedli vůbec nic. Selhali jsme jak v obraně, tak v útoku. První poločas jsme prospali a druhý prohráli. Na našem výkonu se nedá najít nic pozitivního, a prakticky žádný z našich hráčů nesplnil to, co jsme od něj očekávali. I přesto jsme dvakrát vedli a měli jsme zápas dovést do vítězného konce, protože když 2x venku vedete, nemůžete odjet bez bodu.

Začátek zápasu patřil domácímu Dražejovu, který po postupu do vyšší soutěže měl velikou chuť a snažil se nás zaskočit. Neměl příliš šancí, ale opticky byli domácí lepším týmem. Nám se ale z ojedinělé šance podařilo po akci Vaňka s Pepou Čechem skórovat, kdy po několika zasekávačkách Pepa prostřelil domácího brankáře. V tu chvíli jsme se dostali na chvíli na koně a do konce poločasu jsme si vytvořili několik šancí a rohů, ale finální přihrávky nám nevycházeli. Vaněk, Mára, Krejsa ani Prokeš svými přihrávkami do pokutového území nikoho nenašli. Špatný pohyb a nedůraz byl hlavní příčinou toho, že jsme si žádnou velkou šanci nepřipravili.

Druhá půle začala pro nás ještě hůře. Neudrželi jsme balón, hráli jsme ustrašeně a z toho plynulo naše zbytečné nakopávání, které nemělo žádný úspěch. V 58. minutě po rohovém kopu jsme dostali hloupého góla, kdy jsme nebyli schopni vyhrát ani jednu ze 3 hlaviček v našem malém vápně.

Následně se nám povedla snad jediná akce zápasu, kdy Prokeš táhl míč, přes Vaňka se dostal ke Krejsovi, který ho předal na Nedvěda, který byl sražen ve vápně. Vaněk sice penaltu neproměnil, ale Prokeš dokázal míč doběhnout a poslal ho do sítě. V 70. minutě jsme tak vedli 2:1. Ale ani to nám k bodům nestačilo.

Hned za tři minuty jsme opět zaspali a prohráli 2 hlavičkové souboje po trestném kopu ze strany a bylo to 2:2. Ani to nás neprobudilo, tak přišla střela z poza vápna, kdy nikým neatakovaný hráč domácích vystřelil svému týmu vítězství. My jsme v závěru měli 3 slušné šance, ale domácí bránu jsme neohrozili.

Dražejov – Cehnice 3:2 (0:1) 20. Čech Josef, 69. Prokeš Jiří

Přech – Čech L., Hovorka, Martínek O., Martínek M. – Čech J. (70. Řehoř), Mára (72. Frčka), Krejsa, Prokeš – Šebesta (46. Nedvěd), Vaněk