find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
27.
SRP
I přes dobrý výkon jsme stále bez bodu

V sobotu k nám zavítal tým Chelčic, který stejně jako my v prvním zápase prohrál o gól. Oba týmy tak měli chuť zabodovat, ale nakonec se to se štěstím podařilo našemu soupeři.

Od začátku zápasu bylo na hřišti vidět, že náš tým chce jednoznačně odčinit minulý výkon a výsledek. Hráči měli chuť do zápasu, trenér přeskládal sestavu, do útoku se vedle sebe postavili Ondra Martínek a Nedvěd a věřili jsme, že nám domácí hřiště pomůže ke třem bodům.

Hra i nasazení tomu celkem nasvědčovali. V první půli jsme se tlačili na soupeře, snažili se hrát po zemi a dostávat se krátkými přihrávkami do soupeřova pokutového území. Avšak i přes optickou převahu jsme se do nebezpečného zakončení nedostávali.

Měli jsme pouze několik centrů ze stran, dvě střely z dálky a závar, ze kterého jsme ale nic nevytěžili. Dobrým znamením bylo, že ani soupeř neměl žádnou šanci a jeho ojedinělé výpady naše obrana dobře zachycovala. Zbytečně jsme neriskovali, ale kontrolovanou hrou jsme se snažili o trvalý tlak a věřili jsme, že nějaký gól nám tam padne.

O půli došlo ke střídání, kdy Nedvěda nahradil Vaněk. Naše hra pokračovala v podobném duchu s tím, že jsme si začali vytvářet pološance a dokonce i vyložené šance. Nic nenasvědčovalo tomu, že bychom tentokrát neuspěli. Do naší první velké šance se dostal po přihrávce od Máry Vaněk, ale z prostoru penalty nedokázal vystřelit dostatečně razantně a hostující brankář míč vyrazil. Dobíhajícího Krejsu pak hostující obránce nastřelil tak, že se míč odrazil bohužel kousek vedle branky.

Hned za 4 minuty se v naší největší šanci ocitl Krejsa, když dostal přihrávku od Turka ze strany, ale jeho zakončení skončilo pouze na tyči hostující branky a s odraženým míčem si už obránci poradili. Další velkou šanci měl po odraženém míči Libor Čech, pěkně balón trefil z vápna, ale bohužel hostující brankář vytýhl parádní zákrok a vytěsnil ho na roh. 

V tuto chvíli to vypadalo, že zápas zlomíme ve svůj prospěch, hostující tým neměl proti našemu tlaku odpověď, ale v 77. minutě přišel snad první roh hostů v zápase a z něj se prosadili. Na přední tyči předskočil našeho hráče hostující záložník a sražený míč skončil v naší síti.

Do konce zápasu to bylo spíše o soubojích a nakopávání míčů, ale přesto jsme se Krejsou dostali ještě do jednoho zakončení po zaváhání hostujícího brankáře, ale při dorážce Krejsa v krkolomné pozici přestřelil.

Bohužel jsme tak i druhý zápas v nové sezóně prohráli, ale tentokrát víme, že jdeme správným směrem, soupeře jsme přehráli. Teď už jenom musíme začít sbírat body, aby nám soupeři příliš neutekli. Stále jsme bez bodu 4 týmy a právě s jedním se utkáme příští týden. To bude pro nás nesmírně důležitý zápas, protože další prohru už si zkrátka nemůžeme dovolit.

Cehnice – Chelčice 0:1 (0:0)

Sestava:

Vosecký – Čech L., Hovorka, Čech J., Martínek M. – Mára, Frčka (65. Sadlak), Krejsa, Turek – Nedvěd (46. Vaněk), Martínek O.