find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
01.
ŘÍJ
Venku se nám opět nezadařilo

V sobotu jsme jeli do Sedlice, která se nacházela v podobné situaci jako my, takže to byl souboj, který byl i z pohledu tabulky velice důležitý. Ale jako už po několikáté jsme venku vyšli naprázdno. Opět jsme prohráli o gól a opět to můžeme vyčítat jenom sami sobě. Bolest našich zápasů je pořád stejná – nízká produktivita a laciné góly v naší síti.

Hned v 5. minutě jsme to ale byli my, kdo mohl otevřít skóre. Nákop naší obrany prodloužil Nedvěd a Turek šel sám na brankáře, bohužel zvolil spíše razantní zakončení a o pár desítek centimetrů přestřelil domácí branku. V 15. minutě pak měl po dobrém napadání slušnou příležitost Nedvěd, když zachytil rozehrávku domácích, ale z vápna jeho střela minula o půl metr bránu, takže jsme opět mohli jenom litovat naší nepřesnosti.

Mezitím nás větrali domácí útočníci, kteří svou rychlostí dokázali zužitkovat velmi přesné dlouhé nákopy za obranu, takže se měli naši hráči co ohánět a brankář Vosecký musel být stále v pozoru. V 17. minutě pak přišel první gól. Opět po kolmici z vlastní poloviny a našem nepovedeném odkopu se dostal domácí hráč sám do tahu a prostřelil Voseckého.

Pak jsme se opět dostali ke slovu my, kdy centr ze strany po souboji s domácím brankářem dolétl až k Nedvědovi, který si připravoval míč před okrytou bránu, ale z blízka nastřelil pouze posledního obránce, který na něj vystartoval. To byla velká škoda, protože jsme mohli být hned v zápase. Místo toho jsme za dalších 5 minut inkasovali druhý gól a byl opět jako přes kopírák. Balón za naši obranu, samostatný únik a tentokrát přihrávka před odkrytou bránu a snadný gól pro domácího střelce.

Do poločasu jsme trošku přeskupili řady a domácí přestali mít tolik volného prostoru k dlouhým míčům i náběhům. Ale ani my jsme si vyložené příležitosti nepřipravovali.

Do druhé půle jsme šli s tím, že je potřeba se o výsledek poprat. Ale dění na hřišti bylo stále podobné. Domácí logicky nikam nespěchali a my jsme nebyli vůbec přesní v kombinaci. Jediné, co nám vycházelo, byly dlouhé míče dopředu. Když jsme se pokusili o kombinaci, obvykle jsme míč ztráceli a domácí z toho těžili brejkové situace, které musela často hasit naše obrana na poslední chvíli.

Po jednom z povedených nákopů Máry šel Libor Čech sám na bránu, ale opět jsme góla nedali, naštěstí míč sledoval Turek a z koncové čáry přihrál před prázdnou bránu Nedvědovi, který se poprvé trefil od svého návratu k nám, a doufejme, že nastartoval svou gólovou šňůru. V poslední minutě se pak po vybojovaném míči v soupeřově vápně objevil Turek před domácím gólmanem úplně sám, ale opět ho neprostřelil, a tak jsme si ze Sedlice neodvezli ani bod. Bohužel.

Trápí nás koncovka, ale herně se dokážeme postavit každému soupeři. Musíme zapracovat na klidu v zakončení a rozhodně budeme tabulkou stoupat výš. V příštím zápase nás čekají ambiciózní Strunkovice, tak je potřeba na domácí půdě opět vyhrát a udržet si kontakt se středem tabulky.

Sedlice – Cehnice 2:1 (2:0) 17. Dumský David, 31. Petráš Jan - 79. Nedvěd Miroslav

Sestava:

Vosecký – Mára, Martínek O., Frčka, Martínek M. – Pletka, Čech L., Turek, Čech J. – Krejsa, Nedvěd