find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
15.
ŘÍJ
Ubojovaná rezmíza ze Čkyně

V sobotu nás čekal velmi těžký zápas ve Čkyni, která doma body neztrácí. My jsme měli v živé paměti náš velice náročný zápas z loňského roku, kdy jsme sice měli pár šancí, ale v zápase jsme se spíše bránili a ubránili jsme remízu 0:0. Doufali jsme v podobný či lepší průběh. Na zápas jsme museli překousnout větší či menší šrámy a zranění a postavit se silnému soupeři.

Sestava se proti minulému domácímu zápasu nemusela příliš měnit a to mělo dobrý vliv na naši souhru a finální výsledek. Bylo jasné, že Čkyně se bude tlačit do útoku a my budeme spíše vyrážet do brejků. Věřili jsme, že budeme hrozit ze standardních situací, z nichž jedna se nám nakonec také podařila.

Po počátečním oťukávání jsme se dostali v 15. minutě k centru z poloviny hřiště, Nedvěd na vápně zpracoval míč pro Krejsu, který ho z voleje uklidil do brány 0:1. Domácí byli velmi zaskočení, kdy jsme my z první střely na bránu hned vedli. Věděli jsme, že následujících několik minut je důležitých, abychom nepolevili v koncentraci, ale naše bolest se opět projevila.

Ve 21. minutě po centru do vápna zůstali domácí hráči osamoceni na malém vápně a hlavou nedal domácí kapitán Voseckému šanci. Zbytečný gól po naší špatné domluvě při bránění standardky. A začínalo se tedy od znova. Domácí drželi balón, snažili se kombinovat, ale po krátké kombinaci mezi stopery přicházel obvykle dlouhý nákop, se kterým si naše obrana v čele s Ondrou Martínkem poradila. Co nepochytali obránci, hasil jistý Vosecký.

Domácí měli několik centrů, střel, ale vyložené šance v první půli už neměli. My jsme se dostali už jenom do jediného slušného zakončení, kdy se Mára snažil z odraženého míče za vápnem přehodit domácího brankáře, ale přestřelil bohužel i branku.

Do druhé půle se obrázek hry nezměnil. My jsme poctivě bránili a domácí se snažili hrát a něco vymyslet. Začal se zvyšovat tlak, nám se příliš nedařilo podporovat útočníky, a tak byli často osamoceni na hru dopředu a to se také podepsalo nad naší celkovou pasivitou. Přesto jsme se po dlouhém autu Máry Martínka a přiťuknutí od Nedvěda dostali do solidní pozice k zakončení, ale Vaněk nedokázal svou technickou střelu dostat do brány.

Domácí měli několik centrů, celkem hodně rohů, ale naši hráči dokázali vše úspěšně uskákat. Velkou šanci měli pak po jedné standardní situaci, kdy domácí hráč prostřelil naší zeď, ale Vosecký skvělým zákrokem náš tým podržel. Několikrát šli hráči Čkyně do soubojů jeden na jednoho ve vápně a vždy to byli nebezpečné střely. Naštěstí pro nás ale obvykle minuly branku nebo zasáhl skvělý Vosecký.

Největší šanci měl opět domácí kapitán, který z malého vápna o kousek minul naší branku. V posledních minutách pak šel domácí hráč středem sám a naštěstí přestřelil. Přežili jsme tak velké šance Čkyně a vezeme si z horké půdy opět (jako loni) bod.

Čkyně – Cehnice 1:1 (1:1) 21. Turek Václav - 15. Krejsa Pavel

Sestava:

Vosecký – Mára, Martínek O., Frčka R., Martínek M. – Pletka (Frčka M.), Čech L., Krejsa, Čech J. – Vaněk (80. Bláha), Nedvěd