DUB
S Dražejovem ubojovaná remíza

S Dražejovem jsme nastoupili ve stejné sestavě, která zvládla úspěšně minulý zápas s Vacovem. Výkon se ale rozhodně srovnat nedal. Především v nasazení se zápasy nedali z naší strany vůbec srovnávat. Toho využil Dražejov a svou herní agresivitou vypadal v první půli lépe.

Šlo ale o klasické derby, kdy ani jeden tým nechtěl dostat úvodní branku. Bylo to spíše o nakopávaných míčích a soubojích. Naše obrana pracovala ale velmi spolehlivě a nikoho z hráčů Dražejova nepustila za celý zápas do šance. Ondřej Martínek společně s Radkem Frčkou na stoperech si dokázali se všemi útoky soupeře poradit a díky tomu jsme i podruhé za sebou udrželi čisté konto. Bohužel směrem dopředu se nám vůbec nedařilo.

Jedinou naši šanci v prvním poločase zakončil po chybě hostující obrany Krejsa pouze do brankáře a ani z několika rohových kopů jsme se proti výrazně menšímu soupeři neprosadili. Dražejov se pokoušel o střely z dálky a jedna ke konci poločasu dokonce skončila na břevně naší branky.

Druhý poločas začal z naší strany výrazně lépe. Přidali jsme na důrazu, chtěli jsme zápas rozhodnout, ale nebyli jsme produktivní. V 64. minutě se dostal ke hlavičce po centru Máry Krejsa, ale hostující gólman jeho hlavičku vyrazil. O pár minut později se centr opakoval, tentokrát z druhé strany a hlavičkoval k tyči Nedvěd, ale hostující brankář se štěstím míč opět vyrazil.

Naši největší šanci pak měl Pepa Čech, kdy se nám podařila snad jediná pěkná akce po zemi ze strany a následně přenesení do středu hřiště, odkud mohl jít Pepa sám na bránu, ale na nerovném terénu ho zradilo zpracování a míč mu uskočil až k rukám hostujícího brankáře. Zápas jsme pak zakončili platonickým tlakem, který ale nevedl k žádným větším šancím, ale spíše pouze k závarům, které jsme ale nedotáhli do konce.

Po vítězství s Vacovem je remíza s Dražejovem ztrátou. I s ohledem na ostatní výsledky to pro nás byl velmi důležitý zápas, který jsme nezvládli. Nyní nás čeká další náročný souboj v Chelčicích, kde bychom potřebovali rozhodně bodovat, abychom se vyhnuli záchranářským starostem.

Cehnice – Dražejov 0:0

Sestava: Vosecký – Čech L., Martínek O., Frčka, Martínek M. (30. Turek) – Pletka (36. Mára), Čech J. (72. Sadlak), Krejsa, Prokeš – Nedvěd, Debnár (64. Vaněk)