find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
23.
DUB
Zvládli jsme složitý zápas s Prachaticemi

Do Prachatic jsme jeli se slušnými výsledky v zádech a tak jsme doufali, že dokážeme prodloužit naši jarní neporazitelnost. Hrálo se v dopoledních hodinách a náš tým na to asi nebyl úplně připravený.

Hned ve druhé minutě totiž domácí zahrozili střelou z poza vápna a k odraženému míči už se dostával domácí útočník, Krejsa faulem nedovolil zakončit a byla z toho penalta. Naštěstí pro nás ji domácí hráč nezahrál dobře a vůbec netrefil bránu. To nám dalo trošku klidu, abychom se dali dohromady. Ale stále byl náš výkon velmi podprůměrný.

Na slušném hřišti jsme se sice snažili o kombinaci a především Prokeš byl v prvním poločase velice aktivní a snažil se ze středu hřiště rozjíždět akce a rozdávat balóny do stran. Ale naše akce neměli nápad ani důraz. Měli jsme několik pološancí z centrů a trestných kopů, ale nic, co by vážněji ohrozilo gólmana domácích. Za zmínku stojí jenom hlavička Nedvěda z bezprostřední blízkosti brány, která bohužel neměla potřebnou razanci.

Naší slabou útočnou aktivitu tak domácí potrestali. Ve 32. minutě se po nenápadném autu u lajny dostal domácí útočník až na střed velkého vápna a velmi povedenou střelou přímo k tyči nedal Voseckému šanci. To pro nás byla velmi nepříjemná rána, protože zápas vypadal, že bychom ho měli mít pod kontrolou. To jsme ale netušili, co se stane za další 3 minuty. Z obyčejného centru ze strany, který jsme měli pohlídat, se najednou ocitl přímo před Voseckým druhý domácí útočník, měl čas si míč zpracovat a bez problémů z dvou metrů od brány zakončit. V tu chvíli by si na nás asi nikdo nevsadil. Do poločasu měl ještě po pěkné kombinaci středem hřiště šanci Prokeš, ale jeho střela z dobré pozice mířila vedle.

O poločase jsme se snažili koncentrovat a připravit na druhý poločas, který snad nemohl být horší, než ten první. Ale hned ve 46. minutě se opět objevil sám před Voseckým domácí hráč, naštěstí náš brankář tentokrát předvedl skvělý zákrok a udržel nás ve hře.

A tak jsme mohli v 50. minutě po dlouhém autu Marka Martínka a přiťuknutí Ondry Martínka vstřelit gól ze skrumáže Krejsou. A hned za dalších pár minut v 58. minutě se nám dokonce podařilo vyrovnat po centru ze strany od Debnára a zakončení hlavou Nedvěda. V tu chvíli jsme věřili, že zápas ještě otočíme a dokážeme vyhrát.

Ale opět z takové nenápadné akce nám domácí vstřelili branku. Jejich útočník hned v 61. minutě po jednoduché akci a střele z poza vápna trefil přímo k tyči a opět jsme prohrávali. Naštěstí nás spasila 81. minuta, kdy Prokeš nadvakrát centroval do vápna a jeho druhý centr se odrazil od břevna a Mára odražený balón hlavou uklidil do sítě. Byl to pro nás zasloužený gól a za druhý poločas jsme si alespoň remízu určitě zasloužili.

Povedlo se nám tak prodloužit naši jarní neporazitelnost a jsme druhým nejúspěšnějším celkem na jaře. Doufejme, že se nám tyto výsledky podaří udržet i v příštím zápase, kdy k nám přijede opět náš blízký soused z tabulky, tentokrát Osek.

Prachatice „B“ – Cehnice 3:3 (2:0) 50. Krejsa Pavel, 58. Nedvěd Miroslav, 81. Mára Jaroslav

Sestava:

Vosecký – Čech L., Martínek O., Frčka, Martínek M. – Mára (88. Sadlak), Prokeš, Krejsa, Pletka – Nedvěd, Debnár