KVĚ
Ve Strunkovicích další porážka

Zápas ve Strunkovicích vždy patří k těm těžším v sezóně a v sobotu se to také vyplnilo. Hned od začátku byli domácí aktivní a my jsme jim dávali až příliš mnoho prostoru k jejich nátlakové hře. Hned z kraje zápasu jsme ale mohli skórovat my. Nedvěd totiž dokázal na útočné polovině vyhrát svůj hlavičkový souboj s domácím obráncem, míč se dostal ke Krejsovi, který šel sám ze strany na bránu, ale minul hostující branku.

Za pár minut byl tváří v tvář Voseckému domácí útočník, ale náš brankář nás skvělým zákrokem držel ve hře. Bohužel toto varování nám nestačilo a ve 20. minutě se po pěkné domácí akci prosadil domácí kanonýr. My jsme mohli opět kontrovat, po přistrčení od Krejsy šel Nedvěd sám na bránu, ale bohužel trefil pouze domácího brankáře. V prvním poločase byl velmi aktivní Prokeš a po jedné spolupráci ve středu hřiště se dostal do centrovaného míče, našel Krejsu, jehož nepovedenou střelu usměrnil do brány Nedvěd a byli jsme opět ve hře 1:1. Bohužel za pět minut jsme udělali školáckou chybu v našem vápně a hosté se opět dostali snadno do vedení. Do velké šance se pak dostal ještě Nedvěd po přihrávce od Prokeše, ale měl míč na dlouhou nohu a nedokázal ho dostat do brány a o pár centimetrů minul domácí svatyni. Ze 4 šancí jsme v prvním poločase proměnili pouze jednu a to bylo málo.

Hned na začátku druhé půle jsme se snažili se zápasem něco udělat a v 52. minutě si vzal Vaněk míč, navedl ho ze strany na velké vápno a krásnou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Jenže za další tři minuty si z naší obrany udělal stojící kužely domácí útočník a s tečí našeho hráče dostal míč do brány na 3:2. V tu chvíli se zápas lámal, byl velmi otevřený, ale my jsme nedokázali dostat míč do sítě a domácí z brejků velmi hrozili. Z jednoho takového se k odraženému míči dostal domácí záložník a nechytatelnou střelou z 20 metrů nedal Voseckému šanci. Tam se zápas úplně zlomil a domácí pak měli vše pod kontrolou, přidali 2 branky po rychlých akcích (poslední gól byl z penalty).

Nakonec zápas dopadl podle papírových předpokladů, ale my jsme tentokrát měli více než dost příležitostí k tomu uhrát ve Strunkovicích slušný výsledek. Bohužel jsme nedokázali zastavit domácího střelce, který nám dal 4 branky a sám tak zápas prakticky rozhodl.

Nyní nás čeká další boj na domácím hřišti se Čkyní a doufejme, že konečně protrhneme naši hrůzostrašnou sérii porážek.

Strunkovice – Cehnice 6:2 (2:1) 35. Nedvěd Miroslav, 52. Vaněk Vladimír

Vosecký – Čech L., Martínek O., Čech J., Martínek M. – Pletka, Prokeš (72. Řehoř M.), Krejsa, Řehoř P. – Vaněk, Nedvěd