SRP
Vydřená remíza je málo

Po porážce v minulém venkovním zápase jsme si chtěli spravit chuť v domácí premiéře v letošní sezóně, ale bohužel jsme nedokázali původně dobře rozjetý zápas dotáhnout do vítězného konce.

Nakonec jsme rádi i za bod, který byl 10 minut před koncem ještě velmi vzdálený.

Hned od začátku zápasu jsme byli aktivní a vše probíhalo, jak jsme si naplánovali. Byli jsme důrazní a rychlí v soubojích. Soupeř měl s naší hrou velké problémy. Už v 5. minutě se do zajímavé šance dostal po přihrávce Nedvěda Krejsa, sám před brankářem se ještě snažil přihrát před prázdnou bránu Kroupovi, ale bohužel rozhodčí odmávali při této spolupráci ofsajd.

V 15. minutě pak po rychlé rozehrávce na půlce hřiště postupoval opět Krejsa sám na bránu, ale ani nadvakrát nedokázal prostřelit hostujícího brankáře. Ve 20. minutě pak zahrával Vaněk rohový kop a Kroupa se dostal ke slušné hlavičce. Bohužel o pár decimetrů přestřelil. Stejná spolupráce z rozehrání trestného kopu pak přinesla ovoce. Vaněk centroval z kraje hřiště na Kroupu, který  usměrnil hlavou míč  do sítě 1:0. Vypadalo to, že jsme konečně protrhli naši střeleckou nemohoucnost a přidáme další branky. Ale nebyli jsme produktivní ani přesní.

Jenže těsně před poločasem se hosté dostali k několika rohům a z odraženého míče před bránu se štěstím srovnali. Takže se ve druhém poločase začínalo znova od remízového stavu. Bohužel hned v 53. minutě jsme udělali naší zbytečnou nešikovností penaltu, kterou hosté bezpečně proměnili. My jsme v tu chvíli ale byli odhodlaní zápas nepustit. Snažili jsme se o nátlakovou hru, tlačili na soupeře, góly nepřicházeli. Do velkých šancí se dostal Nedvěd po krásném centru ze strany, ale hostující brankář jej skvěle vychytal a z odraženého míče přestřelil odkrytou bránu Řehoř.

Další velkou šanci měl po přiťuknutí ze středu hřiště Nedvěd, který šel ze strany sám na bránu, ale opět nedokázal prostřelit brankáře hostí, který je tak stále držel v těsném vedení. V 79. minutě pak po rychlém brejku hosté šli dokonce do dvoubrankového vedení, kdy jsme zaspali při naší ztrátě na polovině hřiště. V tu chvíli to s námi vypadalo velmi špatně. Místo jasného vedení jsme deset minut před koncem prohrávali o 2 branky.

Vrhli jsme všechno do útoku a v 86. minutě po centru z poloviny hřiště se míč dostal k Ondřeji Martínkovi a ten šel sám na brankáře, na poprvé také neuspěl, ale v leže z dorážky už konečně gólmana hostí prostřelil a vykřesal nám naději na dramatický závěr. Hned po rozehrávce hosté znovu faulovali na půlce, další dlouhý nákop a tentokrát Kroupa z bezprostřední blízkosti nohou stanovil konečný výsledek 3:3. Konec zápasu byl tedy trošku rozpačitý. Byli jsme rádi za skvělý závěr utkání, ale místo 3 bodů máme pouze 1.

Cehnice – Osek B 3:3 (1:1) 34. Kroupa Martin, 86. Martínek Ondřej, 87. Kroupa Martin

Vosecký – Čech L., Martínek O., Frčka, Čech J. – Myslivec (46. Martínek M.), Kroupa, Vaněk (54. Šebesta), Řehoř – Nedvěd, Krejsa