find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
02.
ZÁŘ
Ubojované vítězství v Sedlici

Netradičně v neděli jsme vyjeli na zápas do Sedlice. S tímto týmem nemáme příliš dobrou bilanci a na jeho hřišti jde vždy o velmi těžké zápasy. Zhruba 2 hodiny před zápasem začalo velice silně pršet a cestou to vypadalo, že se v žádném případě hrát nemůže. Ale hřiště v Sedlici veškerou vodu velmi dobře absorbovalo a prakticky nebylo poznat, že by nějak výrazně pršelo.

Do zápasu nás odjelo pouze 11. Bohužel nikdo z B-týmu nebyl ochotný na náš zápas přijet a pomoci nám v této složité situaci. Ale přesto jsme měli velmi dobrý začátek zápasu, kdy po centru ze strany Nedvěd skvěle sklepl na Krejsu, který trefil odkrytou branku – ve druhé minutě jsme tak vedli 1:0.

Tento gól domácí očividně zaskočil a překvapil. My jsme byli připraveni na nátlakovou hru soupeře s velkým důrazem. Snažili jsme se odpovědně bránit náš náskok a pokoušet se k rychlým kontrům nebo si připravit nějaké standardní situace a při nich vytěžit něco z naší výškové převahy.
A přesně to se nám také podařilo. Drželi jsme domácí v uctivé vzdálenosti od naší branky a ti měli pouze několik pokusů o střelu z dálky nebo centry, se kterými si ale naše výborná obrana dokázala poradit.

Velkou příležitost pak měli domácí někdy okolo 20. minuty, kdy se balón nešikovně odrazil od našeho hráče přímo na branku, Vosecký míč s obtížemi vyrazil před sebe přímo k domácímu útočníkovi, který zakončoval hlavou. Náš brankář ale dokázal ještě vystartovat proti míči a skvělým zákrokem nám držel těsný náskok.

Ve 26. minutě jsme se dostali my ke standardce, tentokrát k rohu, který zahrával Prokeš. Mára si na zadní tyči našel balón, vrátil ho před bránu a tam Nedvěd hlavou bez problémů míč doklepl za záda domácího brankáře. V tu chvíli domácí nevěděli, co se s nimi děje. Měli sice optickou převahu, ale my jsme ze dvou šancí dali dva góly. A dál se soustředili především na defenzivu.

Bohužel nám ve 33. minutě utekl po strany krajní záložník a byla z toho penalta. Tu domácí proměnili. Čekali jsme jejich nástup, ale naštěstí jsme ho dokázali eliminovat i přes velkou komplikaci, kterou představovalo zranění Martina Kroupy, který si poranil koleno a vlastně od 30. minuty nemohl vůbec zabrat. Poločas jsme tedy prakticky v 10 odbránili a čekali, co se bude dít dál. Doufáme, že se nepotvrdí černé prognózy o poranění „křížového“ vazu.

Naštěstí dorazil brankář Michal Přech, který před tím odchytal celé utkání B-týmu, vyměnil se s Voseckým a ten šel do útoku. Druhý poločas vypadal podobně jako ten první. Domácí se snažili o kombinaci a my jsme se soustředili na bránění. Oba naši krajní beci si vedli znamenitě a stoperská dvojce nedovolila soupeři prakticky žádné zakončení. Mohli jsme se tak spolehnout na kompaktní obranu, která prošla těžkou zkouškou.

Naši útočníci (Bednařík – původním zaměřením hokejista a Vosecký – původně naše brankářská jednička) pracovali na velkém prostoru a dokázali udržet spoustu míčů. Společně s Nedvědem tak dokázali ve 3 zaměstnávat celou Sedlickou obranu a často na ně byly fauly. Krejsa zahrával 2 dobré standardní situace po faulech na Nedvěda, ale ani jedna střela se mu nepovedla a nepředstavovala ohrožení domácí branky. Takže skóre bylo stále otevřené.

Rozzuzlení tak přišlo až v 90.  minutě, kdy Bednařík vystartoval z naší půlky, došel si pro faul na soupeřově polovině. Prokeš si míč připravil k rozehrání, našel na zadní tyči Nedvěda a ten hlavou do protipohybu domácího brankáře definitivně stvrdil 3 body pro náš tým. Byl to extrémně těžký zápas se silným soupeřem, takže tyto body jsou pro nás velice cenné a důležité.

Sedlice – Cehnice 1:3 (1:2) 2. Krejsa Pavel, 26. Nedvěd Miroslav, 90. Nedvěd Miroslav

Sestava:

Vosecký – Čech L., Martínek O., Frčka, Martínek M. – Mára, Kroupa (46. Přech), Krejsa, Prokeš – Nedvěd, Bednařík