find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
10.
ZÁŘ
Další domácí remíza 3:3

K dalšímu domácímu zápasu k nám přijely Stachy. Tým, který měl zatím nevýraznou bilanci, a tak jsme doufali, že se nám podaří potvrdit výhru ze Sedlice a vyhrajeme.

Hned od začátku se hrálo nahoru dolů. My jsme se tlačili do útoku, ale hosté podnikali rychlé protiútoky a byli to právě oni, kdo první vstřelil branku. Z nenápadné akce ze strany a naší špatné komunikaci v obraně zůstal stát sám hostující hráč na velkém vápně a bez problémů uklidil přihrávku k tyči naší branky – v 7. minutě zápasu jsme tak prohrávali 1:0.

Naštěstí hned po rozehrávce a krátké mezihře si míč navedl Vaněk na vápno a svou střelou se štěstím na mokrém terénu prostřelil hostujícího brankáře. Ve 20. minutě pak byl ve vápně faulován náš kapitán, a sám si postavil míč na značku pokutového kopu. A byla to chyba. Potvrdilo se pravidlo o tom, že faulovaný hráč by neměl penaltu zahrávat, protože Krejsa nedokázal penaltu proměnit a hostující brankář vystihl směr a penaltu vyrazil. To nás trošku srazilo, protože jsme věřili, že právě tento moment by mohl strhnout zápas na naší stranu.

Vytvářeli jsme si totiž dobré příležitosti, šance a pološance, ale nedokázali jsme trefovat bránu nebo střely neměli dostatečnou razanci. K několika hlavičkám se dostal Nedvěd, střelu zkoušel Vaněk, ale ani jeden z jejich pokusů hostujícího brankáře neohrozil.

Těsně před půlí měli velkou šanci opět hosté, ale Vosecký nás při střele z bezprostřední blízkosti podržel a dorážku už naše obrana vyřešila. Nedařila se nám ale kombinace, pouze jsme míče nakopávali a fotbal to moc pohledný nebyl.

Do druhé půle jsme si řekli, že se pokusíme hrát více po zemi a připravit si nějaké centry, ale příliš jsme toho nedokázali proměnit. Hned na začátku druhé půle se špatně domluvili naši hráči po odrazu při standardní situaci a hostující útočník mezi nimi bez problémů prostřelil Voseckého. Další rána pro náš aktuální stav.

Naštěstí v 53. minutě si vzal míč Pepa Čech, udělal s ním dvě rychlé kličky a z 25 metrů vystřelil a přes teč hostujícího hráče jsme srovnali na 2:2. Opět jsme byli na koni, opět jsme doufali v otočení výsledku, ale opět jsme to nedotáhli. Nějaké centry, nějaké polostřely, ale nic pořádného jsme nevymysleli.

Další problém nastal v 60. minutě, kdy jsme dostali gól opět z nevýrazné akce soupeře, opět centr ze strany a špatné převzetí hráčů a po teči našeho obránce míč skončil za zády bezmocného Voseckého. Naštěstí z rozehrávky po obdrženém gólu jsme se hned natlačili dopředu, Prokeš dobře nacentroval a Nedvěd protrhl své sobotní střelecké trápení a konečně zavěsil hlavou – 3:3.

Zbývalo 30 minut, ale čas velmi rychle utíkal, my jsme si vyloženou šanci nevytvořili, ale soupeř mohl 2x rozhodnout, kdy jednou šel hostující útočník sám na brankáře, a po druhé po zmatcích v naší obraně mohli hostující hráči několikrát vystřelit z dobrých pozic, ale svou akci překombinovali nebo jsme jim v tom obětavostí zabránili.

Druhý náš domácí zápas tak skončil remízou 3:3 místo naší výhry. Další kolo jedeme do Čkyně, která je zatím 100% a celou soutěž celkem válcuje, tak doufejme, že dokážeme nějaké body uhrát, abychom se nedostali do nižších pater tabulky.

Cehnice – Stachy 3:3 (1:1) 9. Vaněk Vladimír, 53. Čech Josef, 61. Nedvěd Miroslav

Sestava:

Vosecký – Mára, Martínek O., Frčka, Čech J. – Pletka, Krejsa, Sadlak (29. Čech L.), Prokeš – Nedvěd, Vaněk (80. Řehoř M.)