find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
17.
ZÁŘ
Čkyně nám nedala ani nejmenší šanci

V sobotu jsme odjeli do Čkyně k aktuálně prvnímu týmu soutěže, který zatím dostal pouze 1 gól a suverénně vévodí naší skupině. My jsme sice za 2 roky se Čkyní ani jednou neprohráli, ale obě venkovní remízy byly spíše vydřené a šťastné než nějak zasloužené.

Tentokrát jsme ale příliš štěstí neměli. Hned v 6. minutě nebezpečně vypálil domácí záložník, náš brankář míč vyrazil před sebe a osamocený dobíhající útočník domácích otevřel skóre. Za deset minut to bylo 2:0, když se naši hráči špatně domluvili, nechali jsme soupeři lehký míč a domácí se pěknou kombinací dostali až do vápna a proměnili i svou druhou šanci.

Domácí nás přehrávali především uprostřed hřiště, kde měli velmi aktivní hráče a dokázali podržet spoustu míčů. Jejich hra byla založená také na dlouhých pasech za obranu, které krajní hráči uměli využít. My jsme často nestíhali a pouze jsme sledovali, jak nám domácí utíkají po lajnách nebo středem.

Nebyl to náš zápas. Část první půle jsme sice drželi domácí od naší branky, ale k ohrožení té jejich jsme se prakticky nedostávali. Pár pokusů o střelbu jsme sice měli, ale nic nebezpečného. Do druhé půle byl scénář prakticky stejný. Domácí drželi míč, používali dlouhé nákopy nebo rychlé akce prostředkem a my jsme jenom běhali za nimi. Naši největší šanci měl v 56. minutě Krejsa, když zahrával trestný kop z hranice vápna (po faulu na Nedvěda). Ale ani při této střele jsme neměli štěstí. Sice měla dobrý směr i razanci, ale domácí brankář předvedl velmi dobrý zákrok a míč vytěsnil na roh.

To bylo z naší strany vše. Domácí přidali v 64. minutě po rohu další gól, kdy jejich záložník vrátil skvělou střelou z vápna odražený míč do sítě. Ke konci zápasu pak dal výsledku kosmetickou úpravu ještě z nenápadné akce domácí útočník, kdy střílel sám z penalty. Domácí byli lepší. Mohli přidat ještě další branky. Čkyně aktuálně není soupeř, se kterým bychom se mohli měřit.

Čkyně – Cehnice 4:0 (2:0)

Sestava:

Vosecký – Mára, Martínek O., Frčka, Martínek M. – Pletka (65. Sadlak), Krejsa, Nedvěd, Prokeš – Kůra, Horváth (13. Čech L.)