find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
07.
ŘÍJ
Zajímavý zápas v Hošticích pro nás neměl dobrý konec

K zápasu do Střelských Hoštic jsme jeli natěšeni a připraveni přivést nějaké body po sérii několika proher. Hned od začátku zápasu jsme se snažili být aktivní, střílet a dostávat se do šancí. Bylo vidět zlepšení od minule, kdy jsme konečně dokázali soupeře zatlačit a připravili jsme si hned na začátku zápasu několik šancí.

Jednou z nich byl i rohový kop v 6. minutě, který zahrával Vaněk, míč se dostal k Pletkovi, jehož sraženou střelu dostal za záda domácího brankáře Nedvěd. Domácí sázeli především na duo Šefčík – Rejšek, které velmi dobře bránili naši krajní beci Marek Martínek s Pletkou. Bohužel ve 20. minutě jsme špatně zareagovali na rychlou rozehrávku soupeře, dali jsme Rejškovi prostor a ten našel úplně volného Šefčíka na penaltě, který vyrovnal.

Nás to ale nezlomilo. Tentokrát jsme si věřili, hráli po zemi, snažili se o centry a bylo vidět, že hra naše hráče baví. Mára s Vaňkem byli velice aktivní a snažili se o střelbu i kvalitní rozehrávku. Jejich střely ale bohužel neměli dostatečnou razanci nebo se nevešly mezi 3 tyče.

Až ve 43. minutě jsme rozehráli odkop od brány přes Marka Martínka, který dlouhým pasem našel Libora Čecha, který křížnou ránou na zadní tyč překvapil domácího brankáře, a opět jsme vedli.

V tu chvíli jsme věřili, že to bude vítězný gól. Druhá půle začala očekávaným náporem domácích, ale my jsme zodpovědně bránili, Prokeš s Ondrou Martínkem dobře drželi střed hřiště, takže se domácí moc do šancí nedostávali. Až do 70. minuty, kdy opět Rejšek rozjel akci z půlky hřiště, našel svého spoluhráče na lajně, který připravil pro Šefčíka podobnou šanci jako v první půli a domácí útočník ji také stejně proměnil. Byl to zbytečný gól, který dostal domácí na koně. My jsme hrozili především ze standardek, ale ani Štrobl, ani Nedvěd nedokázali míč do sítě protlačit. K velmi dobré střele se po odraženém míči po standardce dostal Prokeš, ale jeho projektil dokázal domácí brankář vyrazit na roh.

Pohroma pro nás přišla v 84. minutě, kdy podle všeho udělal chybu pomezní sudí, kdy si nevšiml ofsajdu a Šefčík sám proti Voseckému uspěl potřetí. Podle všeho (i některých hráčů a fanoušků domácích) se nejspíše jednalo ofsajd. Ale chyby děláme všichni. Nechceme svalovat vinu na sudí, ani si nemyslíme, že to bylo záměrem. Bohužel k našim 2 chybám ze hry se přidal i tento sporný moment a my odjíždíme z Hoštic s prázdnou. My jsme ještě měli v poslední minutě závar před hostující brankou, ale ani Vaněk, ani Nedvěd a ani Krejsa nedokázali dostat míč z bezprostřední blízkosti do sítě.

Zlepšený výkon nám ale dává naději, že konečně doma příští týden budeme bodovat na plno a na vlastním hřišti v letošní sezóně poznáme poprvé pocit vítězství.

Nasazení, chuť a herní disciplína byla v Hošticích příkladná, takže věříme, že v tom budeme pokračovat i v dalších zápasech.

Střelské Hoštice – Cehnice 3:2 (1:2) 6. Nedvěd Miroslav, 43. Čech Libor

Sestava:

Vosecký – Pletka, Krejsa, Martínek M. – Čech L. (46. Štrobl), Martínek O., Prokeš, Čech J. – Vaněk, Mára (82. Chvosta) - Nedvěd