ŘÍJ
Neproměňování šancí nás stálo body

Zápasy ve Volyni jsou pro nás velmi složité a za poslední období se nám tam nikdy nepodařilo zvítězit. Tentokrát jsme věřili, že zlepšené výkony by mohli na domácí platit, ale hned od začátku zápasu se nám nedařilo.

Ve 12. minutě domácí zahrávali roh, pěkná hlavička skončila na břevně, ale po několika odrazech dostali domácí míč do sítě. Snažili jsme se kombinovat, ale naráželi jsme na připravenou obranu domácích. Z naší standardky ve 25. minutě pak domácí podnikli rychlý brejk a bylo to 2:0. Pro nás hrozně těžká situace. Za pár minut ale Mára vstřelil krásným obloučkem gól, bohužel byl v ofsajdu. Po 15 minutách šel opět Mára sám na bránu a skákavý míč chtěl opět dostat obloučkem do brány, ale bohužel o pár decimetrů minul. Byla to velká škoda.

Dostali jsme se k trestným kopům, jeden zahrával Nedvěd, domácí brankář jenom vyrazil, ale bratři Čechové nedokázali ani jeden protlačit míč do sítě a o zbytek se postarali domácí obránci. Viděli jsme lepší aktivitu, ale góly jsme nedali.

Druhá půle začala naším náporem, měli jsme šance z rohů i ze hry. Velmi pěkným výkonem se prezentoval Libor Čech. Střední záložníci si plnili svoje povinnosti dopředu i dozadu a domácí nevěděli, co si počít. Podařilo se nám v 65. minutě po závaru před bránou snížit – Nedvěd se prosadil. Ale bohužel jsme hru příliš otevřeli a hned v 68. minutě z brejku nejlepší hráč domácích opět zvýšil. My jsme měli další šance, a v 72. minutě zvyšoval po úniku opět Nedvěd. Doufali jsme, že přidáme tolik potřebný třetí gól, ale naše nízká produktivita nás stála body. V poslední minutě pak dal výsledku kosmetickou úpravu opět domácí hráč z brejku.

Volyně – Cehnice 4:2 (2:0) 12. Dlouhý František, 25. Procházka Josef, 68. Malina Martin, 89. Malina Martin - 65. Nedvěd Miroslav, 72. Nedvěd Miroslav

Vosecký – Pletka, Martínek O., Čech J. (60. Turek) – Čech L., Frčka, Prokeš, Chvosta – Vaněk (74. Martínek M.), Mára, Nedvěd