find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
SRP
Výborný start do nového ročníku

Úvodní podzimní kolo jsme zavítali do Záblatí, kde tradičně hraje svoje domácí zápasy béčko Prachatic. Po přípravě, kde se na každý zápas střídala jiná sestava a tréninková morálka nebyla moc dobrá, jsme sami ani nevěděli, co od našeho výkonu čekat. Chtěli jsme vycházet ze zabezpečené obrany a případně se prosadit z brejků nebo standardních situací.

Začátek zápasu nám příliš nevyšel. Domácí dobře kombinovali a dokázali nás přečíslovat především uprostřed hřiště. Nedařilo se nám zachytávat náběhy křídel a domácí měli opticky více ze hry. Ale po 10 minutách jsme jejich tlak ustáli a sami se začali pomalu osmělovat.

Snažili jsme se na pěkném trávníku také kombinovat a celkem se nám přípravná fáze dařila. Na soupeřově polovině jsme však téměř všechny finální přihrávky kazili. Nedařilo se nám vypracovat si kloudnou šanci. Domácí sice hrozili z rychlých protiútoků, ale naše obrana pracovala spolehlivě. My jsme sázeli především na centrované míče a standardní situace, kterých jsme měli celkem hodně, ale nedokázali jsme je dobře zakončit.

Domácí měli několik střel z dálky a z 2 rohových kopů dokonce měli možnost skórovat, ale neměli přesnou mušku. Hlavičkující hráči na hranici malého vápna vždy přestřelili. I díky nepřesnosti domácích jsme byli stále ve hře.  Ke konci poločasu Mára Martínek vhazoval již několikátý dlouhý aut, tentokrát jsme my ani domácí na míč nedosáhli a ten se dostal k volnému Márovi a ten poslal z 5 metrů míč přímo k tyči a rázem jsme do šatny odcházeli se šťastným vedením 1:0.

Domácí do druhé půle vstoupili s odhodláním se o výsledek poprat a zatlačili nás na naší polovinu. Celý poločas se pak nesl v duchu našeho bránění a domácího dobývání. V 62. minutě se nám zranil stoper Ondra Martínek, tak jsme museli přeskupit síly a ještě více jsme se zatáhli do defenzivy. Domácí měli několik pěkných střel z dálky, jeden výborně kopnutý trestňák a řadu rohů, ale se vším si poradil skvělý Přech a zbytek vyřešila naše obrana. Defenzivu jsme v tomto zápase zvládli. Příště už ale musíme přidat více i na útočné polovině, protože ubránit výsledek se nám pokaždé také nepodaří.

Velmi dobře se v zápase prezentovala naše nová posila ze Štěkně, Marek Kováč, který i v posledních minutách zápasu neúnavně sprintoval a snažil se zaměstnat obranu domácích a ulevit tak naší přetížené obraně.

Zápas jsme jako tým zvládli a vstoupili do nového ročníku výbornou výhrou. Uvidíme, jak budeme úspěšní v dalších zápasech, protože z důvodu renovace hřiště budeme celý podzim hrát pouze venku. Snad získáme dostatečný počet bodů na to, abychom na jaře neměli problémy se záchranou.

Prachatice „B“ – Cehnice 0:1 (0:1) 44. Mára Jaroslav

Přech – Čech J., Martínek O. (62: Vaněk), Sadlak, Martínek M. – Čech L., Frčka, Herzig, Kováč – Krejsa, Mára