find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
14.
BŘE
První přátelák se Štěkní

Do zápasu nastoupili i dvě naše nové posili Petr Kuncl a Bohouš Mára. Petr už je naším hráčem, o Bohoušovi se ještě jedná. Ale zápas nám jasně ukázal, že oba mohou být pro náš tým velice užiteční.

Zápas se od začátku odehrával pod naší taktovkou. Štěkeň nepřijele kompletní a bylo to na jejich přístupu k zápasu také znát. Zatáhli se a čekali na brejky. Těch jsme jim příliš nedovolili a od první minuty jsme se tlačili do zakončení. Zahrávali jsme několik rohových kopů, standardních situací a měli jsme pár slušných příležitostí vstřelit branku.

Především Radek Frčka byl ve střelbě velice aktivní, ale jeho projektily létaly mimo. Docela dobře se jevila spolurpáce mezi Márou a Krejsou, kteří si společně vypracovali několik slušných akcí. Z jedné takové, kdy Mára nahrával vstřelil náš kanonýr svůj první gól. Následně se na Štěkeň začal valit jeden útok za druhým a do poločasu jsme vstřelili ještě 2 branky. A to minimálně 3 dobré šance zůstaly nevyužity.

V druhé půli se scénář opakoval, my jsme se tlačili dopředu a Štěkeň se trápila sama se sebou. Rezultoval z toho výsledek 8:1 (možná i 8.0, protože Štěken v samém závěru vstřelila diskutabilní gól z ofsajdu), ale to nemělo na dojem ze zápasu vliv.

O branky se podělili Krejsa (4), Mára (2) a Hovorka (2). Doufejme, že nám střelecký prach vydrží i dál.

V další přípravě nás čeká v sobotu 18.3.2017 od 14:00 v Cehnicích opět soupeř z I.B třídy, tentokrát Sousedovice, která nás loni v létě přehráli jednoznačně 5:1. Budeme se těšit na vaši návštěvu.