find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
31.
SRP
Z Bavorova s bodem

K zápasu v Bavorově jsme jeli po předchozím venkovním úspěchu a věřili jsme, že s nováčkem soutěže uhrajeme také body. Od začátku zápasu se nám ale příliš nedařilo držet balon. Domácí byli aktivní, hráli jednoduchý fotbal a my jsme měli problémy zachytávat jejich kombinace.

Hned v sedmé minutě jsme obdrželi první branku, kdy se z trestného kopu za vápnem trefil domácí záložník. To nás z naší laxnosti neprobralo a ve 20. minutě po nenápadné akci zvýšil na 2:0 domácí kapitán hlavou, když naše záloha opět nestihla včas přebrat hráče při rychlém útoku. V prvním poločase se nám nedařilo přesně zamířit na domácí branku. Jedinou zajímavou příležitost měl po dlouhém autu Máry Martínka Krejsa, ale z bezprostřední blízkosti hlavičkoval pouze do náruče domácího brankáře. Střely Herziga ani Vaňka pak domácí branku neohrozili.

O poločase jsme lehce přeskupili řady a rozhodli se zjednodušit naší rozehrávku. A hned ve 46. minutě jsme se radovali ze vstřelené branky. Vaněk zahrál výborně rohový kop přímo na hlavu Krejsy, který nadvakrát překonal domácího brankáře. V tu dobu jsme dostali nový impuls, který nás hnal dopředu.

Snažili jsme se o střelbu i ze střední vzdálenosti, ale naše muška byla nepřesná. Domácí stále hrozili z rychlých brejků, ale už nás tolik nepřečíslovali, protože si všichni naši hráči plnili svoje defenzivní povinnosti na jedničku. Kolem šedesáté minuty bylo vidět, že se zápas láme – šance byly na obou stranách, domácí měli několikrát blízko ke gólu, ale i my jsme měli slušné náznaky šancí.

Naštěstí jsme měli více štěstí my a po standardní situaci a vráceném balónu zůstal vepředu Ondra Martínek a připravil skvělou přihrávkou ze strany jednoduchou práci pro Bednaříka, který ze dvou metrů trefil odkrytou bránu. Srovnali jsme a dále jsme se tlačili dopředu. Obrázek hry se úplně změnil. Domácí měli problémy s rozehrávkou, my jsme se tlačili dopředu a cítili, že bychom mohli uspět znovu. Největší šanci jsme měli v 85. minutě, kdy se po několika hlavičkových soubojích ve vápně domácích dostal k míči Bednařík a trefil z blízkosti břevno domácí branky (gól, by ale asi stejně neplatil, protože náš záložník stál v ofsajdu).

Velmi nepříjemnou částí zápasu bylo ale chování domácího brankáře, který několikrát ošklivě zajel do našich hráčů, zbytečně se pouštěl do šarvátek a snažil se i naše útočníky udeřit v přerušené hře. Od rozhodčího za to dostal až ke konci zápasu pouze žlutou kartu. Takové chování na trávníky nepatří.

My jsme rádi, že se nikomu z našich hráčů nic nestalo a odvezli jsme z Bavorova 1 bod. Po průběhu zápasu jde o zaslouženou remízu, kterou jsme vybojovali svým nebojácným výkonem především ve druhé půli.

Bavorov – Cehnice 2:2 (2:0) 7. Hubáček Filip, 20. Folta Dominik - 46. Krejsa Pavel, 71. Bednařík Lukáš

Sestava:

Přech – Čech L., Martínek O. (90. Prokeš), Sadlak, Martínek M. – Mára (41. Štrobl), Frčka, Krejsa, Kováč (70. Bednařík) – Herzig, Vaněk