find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
ZÁŘ
Další body z venku

Třetí zápas podzimní sezóny, třetí venkovní zápas a potřetí jsme dokázali uhrát slušný výsledek. V neděli 6. 9. 2020 jsme jeli na hřiště Oseku, kde jsme s místní rezervou sehráli velmi dobrý zápas.

Domácí se od začátku zápasu tlačili do koncovky. Měli několik velmi zajímavých průnikových přihrávek a celkově začali zápas lépe než my. Po první desetiminutovce jsme se ale oklepali, vyjasnili jsme si defenzivní úkoly, a naše hra začala vypadat výrazně lépe.

Dařilo se nám kombinovat, dlouhé míče jsme zvládli udržet a začali jsme se osmělovat i ve střelbě. První pokusy domácí dokázali zablokovat, ale v 18. minutě dostal Krejsa přihrávku na vápno, a křížnou ranou na zadní tyč nedal domácímu brankáři šanci. To Osecké hráče velmi zaskočilo a měli jsme 10 minut velice dobrých příležitostí. Rohové kopy, střely z dálky, střely z blízka. Nejzajímavější střelu si připravil průnikem Libor Čech, ale jeho dobře umístěnou prudkou střelu z vápna domácí brankář fantasticky zastavil. K dobré střele se dostal i náš druhý obránce, Marek Martínek, ale ani on se svým prudkým pokusem neuspěl.

Domácí stále hrozili průnikovými přihrávkami a několikrát se dostali do velké blízkosti naší brány, ale naštěstí pro nás neměli dobrou mušku, nebo dobře zasáhl Přech. Domácí měli asi největší šanci při našem zaváhání na straně velkého vápna, kdy se z hranice šestnácky nedokázal domácí útočník trefit do okryté branky.

Druhý poločas pokračoval v oboustranné aktivitě. My jsme se soustředili na defenzivu, ale díky rychlým nohám Kováče a Bednaříka jsme byli stále hrozbou pro domácí obranu. V 64. minutě jsme si vypracovali po spolupráci Frčky a Kováče pěknou střelu z vápna, ale Marek bohužel svou slabší nohou z dobré pozice přestřelil. Další velkou šanci měl v 74. minutě Herzig, když se dokázal v těžkém souboji s domácím stoperem protlačit ke střele, ale ani on, ani z dorážky Bednařík neprostřelili brankáře a obránce na malém vápně.

K zajímavé příležitosti se v 77. minutě dostal i Libor Čech po pasu Krejsy, ale svůj průnik nedokázal zakončit střelou, tak ještě hledal spoluhráče na penaltě. Bohužel ho spoluhráči nedoplnili v dostatečném počtu, takže i tato zajímavá akce zůstala bez odezvy.

Domácí měli ve druhém poločasu velmi nebezpečnou standardní situaci, kdy se předvedl náš brankář a uhájil čisté konto. Skvělý výkon pak předvedla celá defenziva, především pak Libor Čech, na kterého vyšlo bránění domácího elitního útočníka, který chodí vypomáhat z A-týmu. Libor mu ale nedal sebemenší šanci a dokonce sám v této části zápasu mohl zápas definitivně rozhodnout, bohužel, jak jsme psali výše, svůj drzý průnik v druhém poločase nedokázal dostat do branky soupeře.

Celkově jsme pak jako tým předvedli bojovný pracovitý výkon a je vidět, že naše fyzička se zápas od zápasu lepší. Neodpadli jsme. I ke konci zápasu jsme byli schopni vyrážet do nebezpečných brejků a zlobit domácí obranu. To je totiž ten nejlepší recept na venkovní zápasy, které nás nyní na podzim ještě čekají.

Osek B – Cehnice 0:1 (0:1) 18. Krejsa Pavel

Přech – Čech L., Martínek O., Sadlak, Martínek M. – Mára (76. Prokeš), Frčka, Vaněk (43. Bednařík), Kováč – Krejsa, Herzig