find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
ZÁŘ
Velmi cenné vítězství ze Sedlice

V sobotu jsme zavítali na zápas k ambicióznímu soupeři ze Sedlice. Věděli jsme, že Sedlice je doma velice silná a očekávali jsme tradičně bojovný zápas. Sedlice má tým postavený hodně na soubojích a důrazu všech hráčů, na což jsme se dobře připravili.

Hned od začátku zápasu jsme byli aktivní a dokázali si vypracovat nějaké střely a závary před brankou soupeře. V 11. minutě pak Libor Čech vybojoval míč na půli, Krejsa hlavou prodloužil na Kováče, který z hranice vápna nedal domácímu brankáři šanci. Sedlice spoléhala ve hře dopředu především na Dumského a Mikeše, kteří nám dělali docela velké problémy. Ale naše obrana pracovala spolehlivě a nepouštěla je do vážnějších šancí.

Ve 27. minutě pak rozehrál Ondra Martínek z poloviny hřiště na Krejsu, který opět prodloužil na Kováče, který si tentokrát našel míč uvnitř šestnácky a nekompromisně z levé strany nedal domácímu brankáři šanci podruhé. V tu chvíli jsme byli opravdu na koni a domácí měli velké problémy.

Bohužel jsme je sami dostali zpět do sedla. Ve 33. minutě se k odraženému míči dostal Mikeš a do okryté brány skóroval. A hned za další tři minuty náš brankář vyrazil první střelu pouze k dalšímu domácímu hráči a ten opět do okryté brány srovnal. Tak se ve 36. minutě začínalo od začátku.

Domácí měli v prvním poločase ještě jednu obrovskou příležitost, kdy šel sám na naši bránu náš bývalý spoluhráč Nedvěd, ale svou šanci naštěstí neproměnil a skvěle ho vychytal Přech.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že bychom chtěli bojovat o vítězství, ale i remíza ze hřiště takto silného soupeře by pro nás měla cenu. Domácí se snažil tvořit hru, ale nebyli přesní. My jsme čekali a doufali v nějakou povedenou standardku nebo rychlý brejk. Ve druhém poločasu nastoupil Bednařík a začal po pravé straně domácí pěkně větrat. To dávalo oddych naší obraně.

Domácí se tlačili do střelby a měli více ze hry. Po jedné akci ze strany dokonce skončil padáčkem míč na břevně a odrazil se směrem k Nedvědovi, který ale pro nás s velkým štěstím nedokázal trefit míč do okryté brány. I my jsme se dostali k závaru před domácí brankou, ale Herzig trefil pouze břevno.
Rozzuzlení zápasu pak dala 75. minuta, kdy po akci Herziga s Bednaříkem dostal míč na vápno Frčka a s pomocí teče domácího stopera zápas rozhodl.

Domácí se snažili o zvrácení výsledku, ale nás několikrát podržel Přech. Chytil samostatní únik domácího útočníka. Centry z rohových kopů i řadu nepříjemných střel. Takže jsme se nakonec mohli radovat z vítězství, které nás posunulo na 3. místo tabulky.

Sedlice – Cehnice 2:3 (2:2) 33. Mikeš Zdeněk, 36. Petráš Jan - 11. Kováč Marek, 27. Kováč Marek, 75. Frčka Radek

Přech – Sadlak, Martínek O., Frčka, Martínek M. – Čech L., Prokeš, Mára (61. Bednařík), Kováč – Krejsa, Herzig