find all our collection of men's luxury rolex replica official store.
ZÁŘ
Napínavý zápas ve Stachách

Další venkovní zápas jsme hráli ve Stachách. Na pěkném hřišti a za pěkného počasí. Hned od samého začátku jsme se snažili dostat domácí pod tlak a vytvářeli jsme si šanci za šancí.

Postupně jsme zahrávali několik standartek, rohů i rychlých brejků, ale nedařilo se nám vstřelit gól. Oba naši útočníci se dostávali do zakončení, ale ani jeden z nich nedokázal prostřelit hradbu těl nebo domácího brankáře. Po jednom z rohů byl Ondra Martínek sám na zadní tyči, ale netrefil přesně. Při další standardce pak Herzig nedokázal na poslední chvíli tečovaný centr usměrnit do brány. Když už se nám podařilo zamířit velmi dobrou ranou na bránu Bednaříkem, domácí obránce obětavě skočil do střely. Měli jsme spoustu zblokovaných střel a gól stále nepřicházel. Krejsa měl po centru ze strany jasnou příležitost, ale hlavou přehodil domácího brankáře i branku. Následovalo několik závarů, ale míč jsme do brány nedokázali dotlačit.

Tak nám museli pomoci domácí. V 31. minutě zkoušeli rozehrát na krátko, jejich úmysl vystihl Herzig a dokázal střelou ve vápně k tyči nachytat domácího brankáře. Náš útočník tak konečně protrhl svou střeleckou smůlu, která se ho držela. Po našem gólu se začali osmělovat i domácí, ale naše obrana pracovala spolehlivě. Odpovědně jsme bránili centry i několik rohů a domácí tak Přecha příliš neprověřili.

Do druhé půle jsme vtrhli jako uragán. Měli jsme do 51. minuty 3 velmi dobré šance, ale ani Vaněk, Bednařík a ani Krejsa nedokázali svoje střely dostat do sítě. Další minuty jsme opravdu hráli dobře a ke střele se dostal z dálky Frčka, ale domácí brankář se tentokrát vyznamenal a vytáhl střelu na břevno.

Domácí začali hrát trošku více na riziko v zadu a to nám hrálo do karet. Rychlý Bednařík s Kováčem stále dělali domácí obraně problémy a připravovali jednu šanci za druhou. Ale naše koncovka tentokrát nebyla tak produktivní, jako v předchozích zápasech. Velmi dobrou hlavičkou se prezentoval Herzig po centru ze strany, ale tentokrát domácí brankář předvedl velmi dobrý zákrok.

Důležitý moment přišel v 60. minutě. Herzig na polovině vybojoval míč, a krásnou křížnou přihrávkou přes celou polovinu hřiště našel volného Krejsu, který z voleje šajtlí trefil konečně bránu a ne brankáře. A bylo to 2:0. Herzig tak přidal ke gólu z první půle ještě asistenci a podtrhl tak svůj skvělý výkon. Další velkou šanci měl opět po centru Krejsa, ale svou hlavičku nasměroval pouze do břevna.

Od 75. minuty jsme začali zbytečně ztrácet míče, nedařilo se nám hrát dopředu a domácí to vycítili. Z jednoho centru, kdy jsme 2x měli míč na noze, jsme o něj ve vápně přišli a z nešťastného odrazu se míč dostal k volnému domácímu kapitánovi, který už věděl, kam s ním, a snížil na 1:2. Od této chvíle to byl jiný zápas. Domácí zabrali, začali více kombinovat, více centrovat a my jsme se velmi zatáhli a čekali, zda dokážeme výsledek ustát.

Naštěstí naše defenziva plnila svoje úkoly zodpovědně, tým se hodně semknul a zahustil prostředek hřiště. Díky tomu nedocházelo k průnikovým přihrávkám, ale pouze k centrovaným míčům, se kterými jsme si až na výjimky poradili. A co se nám nepodařilo odhlavičkovat, tak pochytal Přech, který opět předvedl spolehlivý výkon a podržel nás v klíčové fázi zápasu.

Díky další venkovní výhře jsme na krásném 3. místě. Teď nás čeká souboj se Čkyní, která je aktuální lídr naší tabulky. Tak uvidíme, zda dokážeme navázat na úspěšné zápasy.

Stachy – Cehnice 1:2 (0:1) 76. Pešl Jan - 31. Herzig Tomáš, 60. Krejsa Pavel

Přech – Čech L., Martínek O., Sadlak, Martínek M. – Bednařík (59. Prokeš), Frčka, Vaněk (72. Řehoř), Kováč – Krejsa, Herzig